reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej dziewczyny,

Dziś w nocy zbudził mnie mocny ból pachy. Nasila się gdy podnoszę rękę, wyczuwam tam tez niewielki guzek, gdy naciskam boli mocniej. Jestem w ciąży 5+4, ale nie byłam jeszcze na USG. Miałyście podobne doświadczenia?
To nie jest objaw związany z ciąża, jeśli masz guzek to usg na cito.
 
To nie jest objaw związany z ciąża, jeśli masz guzek to usg na cito.
Rozmawiałam z lekarzem przez tel, mówi, ze to węzły chłonne i żeby poczekać do poniedziałku i jeśli będzie wciąż bolało to wybrać się do internisty już do gabinetu. Mówi, ze może jakaś infekcja się rozwijać i ze mam odpoczywać i przez ciąże nie przepisze mi żadnego leku.
 
Rozmawiałam z lekarzem przez tel, mówi, ze to węzły chłonne i żeby poczekać do poniedziałku i jeśli będzie wciąż bolało to wybrać się do internisty już do gabinetu. Mówi, ze może jakaś infekcja się rozwijać i ze mam odpoczywać i przez ciąże nie przepisze mi żadnego leku.
Miałam tak w zeszłym roku. I faktycznie infekcja chociaż największym objawem była właśnie bolesność pod pachą.
 
Miałam tak w zeszłym roku. I faktycznie infekcja chociaż największym objawem była właśnie bolesność pod pachą.
A jak wykryto, ze to infekcja? Jakieś badanie miałaś? Ja jestem po poronieniu, przed usg i się wystraszyłam, ze przy pozamacicznej boli ramie, ale to chyba nie to. Biada nam kobietom w ciąży, tyle stresu; oby wszystko dobrze się ułożyło i Wam i mi 🥰 dziękuje za Wasze odpowiedzi ❤️
 
Rozmawiałam z lekarzem przez tel, mówi, ze to węzły chłonne i żeby poczekać do poniedziałku i jeśli będzie wciąż bolało to wybrać się do internisty już do gabinetu. Mówi, ze może jakaś infekcja się rozwijać i ze mam odpoczywać i przez ciąże nie przepisze mi żadnego leku.
Tak węzły chłonne często wywala pod pachą. Możesz sobie zrobić morfologię
 
A jak wykryto, ze to infekcja? Jakieś badanie miałaś? Ja jestem po poronieniu, przed usg i się wystraszyłam, ze przy pozamacicznej boli ramie, ale to chyba nie to. Biada nam kobietom w ciąży, tyle stresu; oby wszystko dobrze się ułożyło i Wam i mi 🥰 dziękuje za Wasze odpowiedzi ❤️
Doszedł ból gardła, typowe uczucie chorobowe. Lekarz nic szczególnego nie zalecił poza kontrolą i dość szybko przeszło.
 
reklama
Do góry