reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
A widzisz, ja nie mam takich dolegliwości. Nawet mało się siniaczę, choć u mnie Np jest problem ze znalezieniem żył do poboru krwi, a jak się wkują to nie zawsze leci… być może to to, a może to przez to ze ja pije mało wody.. czy te badania dna to te takie co przychodzą do domu i robisz wymaz z buzi? O takich mi wspominała ginekolog na wizycie
U mnie z wkłuciem nie ma większych problemów, ale po ozonowaniu, pielęgniarka od razu zwróciła uwagę, że coś się zmienilo bo fajnie siknęło i nie miała problemu z napełnieniem 6 probówek. I mówiła że kolor ładny się zrobił. Tak więc ozonowanie dało widoczne efekty, mało tego po 3 miesiącach jak robiłam badanie to wszystkie parametry mi sie polepszyły.

Z testdna to tak to są te które robią z wymazu, ale ja robiłam w wszystkie z krwi.
 
Ja biorę mama dha premium i kwas foliowy metylowany.
Co do płci, to właśnie zawsze wydawało mi się że synek jest taki maminy. Mój był przylepka, 3 lata karmiony piersią, 3.5 roku ze mną w domu. Ciągle prawi mi komplementy, mówi że kocha itp [emoji2] choć przyznam, że jeśli chodzi o zabawę to z tatą ma już zdecydowanie więcej tematów [emoji19]
 
Dzisiaj, ale nie mam kompletnie poczucia że coś z tego będzie
Kasia, bo Ty się najlepiej znasz zakładając, że owu była najpóźniej 25.11 to dzisiaj jest 26 dzień ciąży od zapłodnienia czyli rozumiem, że dziś już musi być serduszko? Nie ma opcji by nie było prawda?
Jak najbardziej może nie być, ja w obu ciążach nie miałam w 30 dniu. W pierwszej było w 31 (crl 0,36) a w drugiej byłam dopiero w 36 przy crl 0,7 (w 30 nie było widać przy crl ,030)
Ono się już buduje tzn jest zaczęte (bo przebudowuje się dalej) ale przy pewnej wielkości nawet najlepszy ultrasonografista nie zobaczy - przy crl poniżej 3 są male szanse
 
reklama
Jak najbardziej może nie być, ja w obu ciążach nie miałam w 30 dniu. W pierwszej było w 31 (crl 0,36) a w drugiej byłam dopiero w 36 przy crl 0,7 (w 30 nie było widać przy crl ,030)
Ono się już buduje tzn jest zaczęte (bo przebudowuje się dalej) ale przy pewnej wielkości nawet najlepszy ultrasonografista nie zobaczy - przy crl poniżej 3 są male szanse

Kasia nie pomagasz 😂😂😂 liczyłam, że już dzisiaj na 100% będę wiedziała na czym stoję
 
Do góry