reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny w temacie bety. Zastanawiam się czy badać swoją. Po krótce ja mam strasznie kiepskie żył i już obie ręce posiniaczone dość mocno.
Robiłam betę w zeszły czwartek była 25, potem w sobotę 95. W piątek mam USG. Teoretycznie jutro równo 5 tydzień. Pytanie czy jest sens badać tę betę? Myślałam, że może zbadam bo jak będzie mniej niż 1000 to USG bez sensu, z drugiej strony jak będzie niska to z racji 100% co do tygodnia ciąży USG i tak muszę zrobić, żeby lekarz patrzył czy wszystko jest oki. Kasy mi nie szkoda, ale jak pomyślę o tym bólu i o tym, że zaraz będę musiała zrobić typowe badania dla pierwszego trymestru ciąży to mi słabo :(
Zaryzykowałabym z usg, jak nie będzie noc widać to najwyżej powtórzysz przed świetami
 
reklama
Dziewczyny w temacie bety. Zastanawiam się czy badać swoją. Po krótce ja mam strasznie kiepskie żył i już obie ręce posiniaczone dość mocno.
Robiłam betę w zeszły czwartek była 25, potem w sobotę 95. W piątek mam USG. Teoretycznie jutro równo 5 tydzień. Pytanie czy jest sens badać tę betę? Myślałam, że może zbadam bo jak będzie mniej niż 1000 to USG bez sensu, z drugiej strony jak będzie niska to z racji 100% co do tygodnia ciąży USG i tak muszę zrobić, żeby lekarz patrzył czy wszystko jest oki. Kasy mi nie szkoda, ale jak pomyślę o tym bólu i o tym, że zaraz będę musiała zrobić typowe badania dla pierwszego trymestru ciąży to mi słabo :(
To u mnie w piątek było 80 i aktualnie z aplikacji liczy mi 4+4. W poniedziałek robiłam... przyrost był bardzo ładny. Ja mam wizytę w styczniu więc nie chce się już 💉 ale jak masz tak szybko wizytę to może jednak lepiej zrobić?

Żeby ginekolog miał jakiś ogląd jak na USG coś będzie słabiej widać? Też nie wiem jaki sprzęt ma Twój gin, ale myślę, że warto zrobić, a z drugiej strony jak masz takie problemy z żyłami ... to zgłupiałam i tak szczerze... to już sama nie wiem co Ci radzić 🤣🤣🤣

Co za 🧠 kalafiora 😅
 
Hej Kochane Kobietki 🥰... Od kilku dni sledze forum i Wasze wpisy, zaglądam tu kilka razy dziennie z ciekawości i bardzo mocno trzymam za kazda z osobna kciuki 🥰.... Cichym krokiem dołączę do Was dzisiaj zaczął sie mój 7 tydzień, termin wypada na 11 sierpnia. Jestem po pierwszej wizycie serduszka nie było bo za mloda ciąża ale czekam z niecierpliwością na kolejne usg 21 grudnia (okropne to czekanie)... Pozdrawiam przyszłe Mamuśki ❤️
 
Hej Kochane Kobietki 🥰... Od kilku dni sledze forum i Wasze wpisy, zaglądam tu kilka razy dziennie z ciekawości i bardzo mocno trzymam za kazda z osobna kciuki 🥰.... Cichym krokiem dołączę do Was dzisiaj zaczął sie mój 7 tydzień, termin wypada na 11 sierpnia. Jestem po pierwszej wizycie serduszka nie było bo za mloda ciąża ale czekam z niecierpliwością na kolejne usg 21 grudnia (okropne to czekanie)... Pozdrawiam przyszłe Mamuśki ❤️

Cześć, witamy serdecznie 😊
Kilka z nas ma wizyty 21 grudnia, trzymam kciuki żeby każdej wizyta przyniosła dobre wieści.
U mnie w tym tygodniu też nie udało się wylapac jeszcze serduszka, teraz jestem umówiona do fajnego lekarza.
 
Hej Kochane Kobietki 🥰... Od kilku dni sledze forum i Wasze wpisy, zaglądam tu kilka razy dziennie z ciekawości i bardzo mocno trzymam za kazda z osobna kciuki 🥰.... Cichym krokiem dołączę do Was dzisiaj zaczął sie mój 7 tydzień, termin wypada na 11 sierpnia. Jestem po pierwszej wizycie serduszka nie było bo za mloda ciąża ale czekam z niecierpliwością na kolejne usg 21 grudnia (okropne to czekanie)... Pozdrawiam przyszłe Mamuśki ❤️

Cześć! ✊✊ Za serduszko będziemy trzymać 😉
 
Hej Kochane Kobietki 🥰... Od kilku dni sledze forum i Wasze wpisy, zaglądam tu kilka razy dziennie z ciekawości i bardzo mocno trzymam za kazda z osobna kciuki 🥰.... Cichym krokiem dołączę do Was dzisiaj zaczął sie mój 7 tydzień, termin wypada na 11 sierpnia. Jestem po pierwszej wizycie serduszka nie było bo za mloda ciąża ale czekam z niecierpliwością na kolejne usg 21 grudnia (okropne to czekanie)... Pozdrawiam przyszłe Mamuśki ❤️
witamy 😊 ja również według OM termin na 11.08 i również wizytę mam 21.12 😁
 
reklama
Do góry