reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja wczoraj w pepco przelotem byłam i 100% bawełniane sliczniaste ciuszki napotkalam.
Teraz zajrzałam na internety na ich stronę i jest cała śliczna kolekcja tych 100% organic cotton.
 
reklama
Haa… ja tak samo 😁 na chwile obecna mam juz kupionych 17 używanych, głównie otulacze i musze dokupić nowe pieluchy tetrowe, mam tez pare nowych AIO 🤔🤔 zobaczymy jak tam pojdzie moja przygoda z wielo 😁

Link do: Pieluchy wielorazowe w praktyce: 30 najczęściej zadawanych pytań - Blog parentingowy Ronja.pl
tutaj spoko opisane, dla początkujących
Dzięki za linka - super wszystko opisane.
Ja właśnie mam już kilka rzeczy upatrzonych. Głównie otulacze i do tego dokupie wkłady tylko muszę znaleźć jakieś fajne. Na pewno część tetrowych, ale chciałabym też wypróbować inne.

Gdzie wynalazlas NB AIO? Pokażesz? 😊
 
Dzięki za linka - super wszystko opisane.
Ja właśnie mam już kilka rzeczy upatrzonych. Głównie otulacze i do tego dokupie wkłady tylko muszę znaleźć jakieś fajne. Na pewno część tetrowych, ale chciałabym też wypróbować inne.

Gdzie wynalazlas NB AIO? Pokażesz? 😊
Jak wroce do domu, to podeśle zdjecia, jakie na mam

A w załączniku otulacze, używane, upolowane na Vinted, wszystkie wlasnie z firmy lulli, prześliczne sa 😍
 

Załączniki

  • 910AF912-628C-4FE7-9C60-AFA7ED4DC9AD.jpeg
    910AF912-628C-4FE7-9C60-AFA7ED4DC9AD.jpeg
    199,7 KB · Wyświetleń: 70
Jak wroce do domu, to podeśle zdjecia, jakie na mam

A w załączniku otulacze, używane, upolowane na Vinted, wszystkie wlasnie z firmy lulli, prześliczne sa 😍
Omgggg ile tego na vinted 😲😲 o losie! A jakie piękne!!!! Nie zejdę teraz z tego przez Ciebie 🤭🤭 dziękuję ❤️
 
No zaciekawił mnie temat tych pieluszek wielorazowych. Zastanawiam się czy te zatrzaski nie będą przeszkadzać szkrabowi. No nie powiem będę dyskutować z mężem na ich temat.
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-05-08-20-34-40-805_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-08-20-34-40-805_com.android.chrome.jpg
    344,7 KB · Wyświetleń: 44
My w sumie stwierdziliśmy, że spróbujemy, bo dlaczegóż by nie. Natomiast dajemy sobie swobodę o tyle, że jak będziemy padać na twarz, to po prostu pójdziemy w bio pieluszki jednorazowe typu rossmannowe bambiboo albo kit&kin i nie będziemy sobie żył wypruwać.

Doczytałam się i posłuchałam na jutubach, że te pierwsze tygodnie są zdecydowanie cięższe na wprowadzenie wielopielo. Sczegolnie jak się to robi po raz pierwszy, a tak będzie u nas. Potem jak ten dobowy rytm się trochę ustali to jest ponoć łatwiej.
 
No zaciekawił mnie temat tych pieluszek wielorazowych. Zastanawiam się czy te zatrzaski nie będą przeszkadzać szkrabowi. No nie powiem będę dyskutować z mężem na ich temat.
Mnie zainspirowała przyjaciolka, ktora używa teraz dla drugiego dziecka, przy pierwszym przetrwała 😁 No i co najważniejsze, to co kupila dla starszej córy, teraz używa dla mlodego ;)
 
Właśnie jestem na badaniu glukozy. Pierwszy pomiar 88,zobaczymy co będzie dalej ale jestem dobrej myśli 🙂
 
reklama
Do góry