reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja idę w środę na usg, we wtorek chyba zdecyduje się na tą pappa z krwi. A ktoś wie jaki to koszt? Jeszcze nie mam refundowanego tego badania.

Czuje się trochę lepiej. Bo już nie muszę jesc co 2 h ale wytrzymuje już 3-4 h :-) bo wcześniej to jak nie zjadłam co 2 h to mnie strasznie mdliło. Teraz też mnie mdli po jedzeniu ale takie uczucie głodu czuje już rzadziej. Bo wymioty to mam tylko naszczescie poranne, więc do przeżycia :-) :)

No to super ze niedługo będziesz miała wyniki. Trzymam kciuki za zdrową dziewczynkę!
Ja jestem ciekawa co u nas będzie, lekarka spytała się podczas ostatniego usg kogo mamy w domu i usłyszawszy nasza przeplataną kombinacje plciowa dzieci to teraz stwierdziła że będzie dziewczynka. Ona prowadzi 3cią moją ciążę, i córkę nam powiedziała w 13 tc na 70%, a syna dopiero kolo 19-20 tc. Wcześniej młody za cholere nie chciał się ujawnić, z potty shot do tej pory nie wiem jak tego siurka chował. A mowią ze to dziewczynki wstydnisie :-)

Dla mnie najważniejsze zeby było zdrowe, imiona zarówno dla dziewczynki i chłopca wybrane :-) dzieci zaakceptowały.
Ja mam wykonać PAPPA kryptor (nie mam pojęcia czym to się różni). Koszt PAPPA 126 zł + HCG wolna podjednostka beta też 126 zł
 
reklama
Słuchajcie czy któraś z Was ma tako gorzki posmak w ustach? Ja mam prawie cały dzień i mam wrażenie że nasila się po jedzeniu. Zastanawiam się czy to os wymiotów czy może po Duphastonie 😐 dajcie znać ktoś tez tak ma
Ja tak też miałam, gdy występowały u mnie turbo mdlości, co bym nie zjadała to wracał mi taki wstrętny dziwny posmak...
 
U mnie waga spada. Coraz mniej jedzenia toleruje. Nawet już nie mogę jeść bułeczek, które były moim wybawieniem. Teraz tylko ryz z marchewka ;( nie mam już pomysłu co jeść, na nic nie mam ochoty i patrzę na jedzenie w kategoriach albo się przyjmie albo zwymiotuje. Tylko, ze coraz mniej produktów mi się przyjmuje ;(
Kurczę a kontaktowałaś się z lekarzem? to już tak długo u CIebie trwa :(
 
Dorocia83 krzywą cukrowa zleciła lekarka po zrobieniu badań w piątek. Ja teleporady nie zamawiałam a mimo to zadzwoniła z Luxmedu że mam niedobre wyniki glukozy i ona mi zleca zrobienie krzywej cukrowej.
Idę we wtorek.
 
Ja idę w środę na usg, we wtorek chyba zdecyduje się na tą pappa z krwi. A ktoś wie jaki to koszt? Jeszcze nie mam refundowanego tego badania.

Czuje się trochę lepiej. Bo już nie muszę jesc co 2 h ale wytrzymuje już 3-4 h :-) bo wcześniej to jak nie zjadłam co 2 h to mnie strasznie mdliło. Teraz też mnie mdli po jedzeniu ale takie uczucie głodu czuje już rzadziej. Bo wymioty to mam tylko naszczescie poranne, więc do przeżycia :-) :)

No to super ze niedługo będziesz miała wyniki. Trzymam kciuki za zdrową dziewczynkę!
Ja jestem ciekawa co u nas będzie, lekarka spytała się podczas ostatniego usg kogo mamy w domu i usłyszawszy nasza przeplataną kombinacje plciowa dzieci to teraz stwierdziła że będzie dziewczynka. Ona prowadzi 3cią moją ciążę, i córkę nam powiedziała w 13 tc na 70%, a syna dopiero kolo 19-20 tc. Wcześniej młody za cholere nie chciał się ujawnić, z potty shot do tej pory nie wiem jak tego siurka chował. A mowią ze to dziewczynki wstydnisie :-)

Dla mnie najważniejsze zeby było zdrowe, imiona zarówno dla dziewczynki i chłopca wybrane :-) dzieci zaakceptowały.
Ja płaciłam 140/150 zł za białko Pappa i wolne BetaHcg.
 
Ja mam glukozę niecałe 99, ale z kilka tygodni przed ciążą robiłam (badałam cukier i insulinę) i miał 112, więc spodziewam się że będzie tylko gorzej..

Jeśli mogę zapytać, ile wynosi twoje BMI? U mnie też wyszło duże... :/

U mnie we Wrocławiu pappa 250 zł około.
Ponad 40
 
reklama
Dorocia83 krzywą cukrowa zleciła lekarka po zrobieniu badań w piątek. Ja teleporady nie zamawiałam a mimo to zadzwoniła z Luxmedu że mam niedobre wyniki glukozy i ona mi zleca zrobienie krzywej cukrowej.
Idę we wtorek.
To dobrze, czyli jest ktoś kto wie jak to wygląda. Trzymam kciuki, ja już po krzywej
 
Do góry