reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Jeśli to mocniejsze plamienie i trwa cały czas to bym poszła na oddział na twoim miejscu. Zrobią USG, dadzą leki jeśli potrzebne a zawsze możesz się wypisać na żądanie wcześniej
Nie przed chwilą byłam w lazience i czysto było to takie białe delikatnie zabarwione na różowo i tylko 1 raz przy podcieraniu. Jeżeli zobaczę to znowu to zabiorę się i pojadę
 
Słuchajcie marzą mi się pierogi z chorizo, które można kupić w pierogarni. Mam ogromna ochotę, ale czytałam, ze chorizo nie jest wskazane, chociaż pierogi są gotowane. Jak myślicie? Skusić się?
 
Słuchajcie marzą mi się pierogi z chorizo, które można kupić w pierogarni. Mam ogromna ochotę, ale czytałam, ze chorizo nie jest wskazane, chociaż pierogi są gotowane. Jak myślicie? Skusić się?
Mi się zdarza zjeść quesadillę z chorizo. Tak naprawdę przestrzegam tylko tego, żeby nie jeść surowego mięsa i ryb.
 
Mam tak samo właściwie od początku ciąży jak bym cały czas była na kacu…
Dziewczyny nie wiem co ze mną... Ale od kilku dni tylko was czytam ... Nawet nie mogę zebrać myśli żeby coś napisać... Ale się czuję głowa mnie bardzo boli w pulsach , ciśnienie mam ok, a po schodach na IV p nie mogłam wejść tak mnie lupało w skroniach.bralam już od początku ciężary kilka razy Apap i nie chce brać kolejny raz ale męczę się bardzo.kikma dni już nic mi nie smakuje. Ostatnio kanapka z pomidorem malinowym i świeżym chlebem tylko mi wchodzi...dziś kupiłam kalafior ..za 10 zł...zdziwiła mnie cena dawno nie kupowałam albo trafiłam na wyjątkowo drogie kalafiory...
 
Mnie dziś brzuch bolał, ale to chyba z łakomstwa. Mam straszną ochotę na ziemniaki, a odsmażana babka ziemniaczana na patelni to teraz bóstwo. No i wjechała na śniadanie, mam nauczkę żeby takiego tłustego na śniadanie nie jeść 😂
Ja na śniadanie ostatnio jadłam mielonego włożonego między kawałki chleba na ciepło... Mój syn kakao pił i mówił że obiadem mu pachnie 🤭🤭🤭
 
reklama
Do góry