reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Kochane właśnie wróciłam od lekarza wszystko w porządku serduszko bije według OM termin na 13.08 a według USG na 11.08. Mała fasolka jest podobno duza jak na koniec 8 tygodnia 2.35 cm ;)) cudownie ;) plamienia powiedział mi że mogą No występować o ile to nie ma świeża krew I znalazł na usg jakieś krwiaczka więc to może z tego
Mówiłam ze będzie dobrze. U mnie dosłownie to samo. My bąbelka idziemy oglądać w niedziele 😅
 
reklama
Pijecie kawę w ciąży? Wczoraj wypiłam u teściów dość mocną rozpuszczalną i teraz tak się zastanawiam, czy tym nie zaszkodziłam fasolce
emoji17.png
Dwie dziennie.Moja lekarz powiedziała ,ze dwie male filizanki moga być,ale nie więcej.
Ile lekarzy tyle opinii moj mowil ze można pić kawę i herbatę tylko nieprzesadzac z ilością. To tak samo jak jedni polecają miętę A inni jej zabraniają
a ja pije tylko herbate mietowa i to po 3 filizanki dziennie :oops:
 
Nie mówię o tym jak wychowujecie tylko, że często takie decyzje zmieniają się na przestrzeni lat :)

Oczywiście, że tak. Siostra mojej mamy całe życie mówiła, że żadnego męża, żadnych dzieci - a się zakochała po 40stce i nawet na dzidziusia zdążyła 😉
Po prostu jak B. tak mówi to nie gadamy, że dorośnie i jej się zmieni tylko mówimy, ze spoko jej ciało jej sprawa. Ja w jej wieku miałam bardzo mocno ugruntowane plany na życie i wszystkie mi się spełniły 😉
 
reklama
Do góry