reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Wlasnie czyalam ze slodkiego sie chce na dziewczynke a kwasnego na chlopca.
Sluchajcie ja bylam pochlaniaczem slodkoscia od 2 tyg nie moge nawet spojrzec na cukier,to jest tak dziwne,no moj maz nie wierzy,ja latami probowalam ograniczac cukier. Teraz jem tylko kwasne ogorki,kapuste kiszona,kwasne jablka I totalnie nic innego ,dzis zupa. ogorkowa i kanapki z ogorkiem🤭
Fajnie by bylo bo mam 2 corki,chcialabym synka
Ja przed ciążą byłam uzależniona od słodkich przekąsek- a teraz nie mogę patrzeć na cokolwiek z cukrem.Bardziej mam ochotę na jajka w majonezie i świeże ogórki 🤣miałam tak samo w drugiej ciąży z córką, z kolei będąc z synem zajadałam się Monte...
 
Hej, nieśmiało dołączam i ja. Dziś 6+3 wg USG, na szczęście już tętno się pokazało. Jestem po poronieniu w październiku wiec stres ogromny… mam pytanie czy mdłości jak któraś z Was ma to codziennie czy są dni bez tych objawów, może już się doszukuje ale miałam ostatnie dwa tygodnie a dziś czuje się świetnie.
Ja mam od dwóch tygodni mdłości non stop z jednym dniem wyjątku- teraz 7 + 5
 
Hej, nieśmiało dołączam i ja. Dziś 6+3 wg USG, na szczęście już tętno się pokazało. Jestem po poronieniu w październiku wiec stres ogromny… mam pytanie czy mdłości jak któraś z Was ma to codziennie czy są dni bez tych objawów, może już się doszukuje ale miałam ostatnie dwa tygodnie a dziś czuje się świetnie.
Mam od 6tc każdego dnia (teraz jestem w 10tc)
 
U mnie doszło pare imion 🙈😅
Póki co dla dziewczynki mamy :
Naomi,Pola,Patrizia,Sara

Dla chłopca:
Gregory,Adam,Matteo
Hej, piękne imiona 😍
Matteo szczególnie do mnie przemawia 👍♥️

Mam od rana rozkminy co do badań. Lekarza mam prywatnie, więc cena badań jest kosmiczna. I teraz tak - dostałam zalecenie toksoplazmozy i cmv nie tylko igg, igm, ale także igg awidnosc. Ale czy to nie jest bez sensu? Jeśli w igg nic nie wyjdzie, po co robić od razu awidnosc? Dobrze myślę, że można z tym poczekać do wyników igg?
 
Hej, piękne imiona 😍
Matteo szczególnie do mnie przemawia 👍♥️

Mam od rana rozkminy co do badań. Lekarza mam prywatnie, więc cena badań jest kosmiczna. I teraz tak - dostałam zalecenie toksoplazmozy i cmv nie tylko igg, igm, ale także igg awidnosc. Ale czy to nie jest bez sensu? Jeśli w igg nic nie wyjdzie, po co robić od razu awidnosc? Dobrze myślę, że można z tym poczekać do wyników igg?
Tez dostaje zawsze igg i igm, robię jedno i drugie
 
Bardzo dziękuje :) analizuje każdy najmniejszy objaw, niestety ale po jednej traumie poronienia człowiek jest sto razy bardziej zestresowany :/
A jak miałaś wtedy? Ja ogólnie bazuje tylko na swoim doświadczeniu bo każda kobieta jest inna 🤷🏻‍♀️ Przekonałam się, że u kogoś zniknięcie wszystkich objawów to nic a u mnie już niestety nie. Tym razem zniknął ból piersi ale tez inaczej było bo teraz piersi bolały mnie od razu prawie ze po owulacji i trzymały do 6tc. A ostatnim razem kiedy poroniłam, ból piersi przyszedł na pewno po pozytywnych testach o ustał razem ze wszystkimi właściwie objawami w tygodniu kiedy serce przestało bić czyli w 8tc.
 
reklama
Dziś pierwszy raz dzień zaczynam bez kawy; niestety odrzuciło mnie na sam zapach 😞 mąż ma wolne, ale niestety musiałam go zbudzić, żeby zrobił mi sniadanie, bo jednak złe samopoczucie mnie dopadło. Mam nadzieje, ze uda się zjeść sniadanie 💪 a Wy jak się czujecie?

U mnie kawa już wyleciała z menu trzy tygodnie temu, przed ciązą dwie kawy to był standart. Ostatnio mam większę mdłości wieczorem niż rano..
NIestety, mnie najbardziej odrzuca od mięsa... Bardzo mnie drażni zapach.

Dla mnie najgorsze jest, że mam awersje do gotowania - bardzo szybko mnie coś obrzydza - typu bioresztki, albo nagle jakaś przyprawa mi nie podpasuje i wtedy mdłości...
Moja dieta aktualnie nie jest zbyt różnorodna xD
 
Do góry