reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
@Takalenka bardzo mi przykro :(

@Johanna_85 jej, ale super zdjęcia malucha 🥰 zazdroszczę !

Ja dzisiaj byłam na wizycie - tak przypuszczałam, że braknie kilku dni żeby zobaczyć zarodka ;) ale lekarzowi udało się akurat taki termin wyczarować, bo normalna wizyta dopiero umówiona była na koniec stycznia, to z kolei trochę za późno.

Zastanawiam się czy jeszcze powinnam być na waszym wątku, bo u mnie termin przypada na koniec sierpnia (28.08), a wychodzi na to że ciąża kilka dni młodsza, więc już sama nie wiem 😅
Może łapie się na początek września, ale zaczekam do następnej wizyty, może już będzie wyliczony termin z USG.
Z drugiej strony, mój pierwszy poród zaczął się 9 dni przed terminem, więc może jednak zostanę... :D

Dziś widoczny był pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte w środku. Dostałam skierowanie na badania, muszę zrobić ogtt 🤮 i następna wizyta za dwa tygodnie. Mam nadzieję że już wszystko pięknie będzie widać, zarodka z serduszkiem. Na dzień dzisiejszy adekwatnie do wieku ciazowego, plus ciąża delikatnie młodsza, o parę dni.

Trzymam kciuki za wasze wizyty :)
Zostań z nami 😌
 
Niesamowite 😍 pokazała mi się kluseczka 1,52 cm, tętno wyszlo 168. Nawet włączył odsłuch na chwilę 😍 z om wychodzi 8t4d, z USG 7t6d.
Zszedł ze mnie chwilowo stres i dopiero poczułam, jak zmęczona jestem 😳
Mnie tez wykończył tak stres,ze nawet nie pamietam kiedy przyszedł moj partner z pracy.
Jak położyłam się do łóżka ,tak dziś wstałam o 4.00 do pracy .
Bez budzenia się na siku ( odkąd jestem w ciąży robię to zawsze dwa razy w nocy), zupełnie nic… 🙈
 
Dzień dobry wszystkim 😊
Czy dziś też mamy tak dużo wizyt? Trzymam kciuki.

Ja idę na pobranie krwi, w moim przypadku jest to podobny stres jak przy usg, ponieważ jak trafie na niefajną pielęgniarkę, która na sile będzie chciała pokazać na co ją stać- skończy się to pęknięciem żyły i omdleniem ☹️
O kurczę, może musisz zacisnąć pieść na początku, żeby łatwiej była widoczna żyła. W sumie nie znam się na tym. Mam nadzieje, ze pójdzie gładko mimo wszystko ❤️
 
Dzień dobry wszystkim 😊
Czy dziś też mamy tak dużo wizyt? Trzymam kciuki.

Ja idę na pobranie krwi, w moim przypadku jest to podobny stres jak przy usg, ponieważ jak trafie na niefajną pielęgniarkę, która na sile będzie chciała pokazać na co ją stać- skończy się to pęknięciem żyły i omdleniem ☹️

Jak ja Cie rozumiem. Ja mam totalnie niewidoczne żyły plus tatuaże więc zawsze jest problem. Potrafię siniaki po leczyć miesiącami. Wolałabym już mieć wenflon na stałe 🙄
 
reklama
Jak ja Cie rozumiem. Ja mam totalnie niewidoczne żyły plus tatuaże więc zawsze jest problem. Potrafię siniaki po leczyć miesiącami. Wolałabym już mieć wenflon na stałe 🙄
O dokładnie tak. Mi dodatkowo jak już nawet jest żyła to często nic z niej nie leci wiec wtedy wiercą, uciskają i to zazwyczaj źle się kończy. Teraz biorę acard…może coś się zmieniło
 
Do góry