reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Mam pytanko- czy na tym wątku zamkniętym moze być coś,co pozwoli nam widzieć przy nikach np. Tydzien ciazy albo termin porodu? Kompletnie sie na tym nie znam ale byłoby łatwiej odpowiadać na niektóre pytania...
Popieram, to by było fajne, sama nieraz się zastanawiam w którym tygodniu może być osoba pisząca 😉
 
O której masz madziejkaa359?? Ja 10:40 i mega się stresuje [emoji2] tak bardzo czuję że to będzie chłopiec mimo że pragnę dziewczynkę [emoji2]

Najważniejsze żeby było zdrowe [emoji3590]
Ja tez w poniedziałek mam prenatalne ale dopiero o 15:15, też bardzo się denerwuje bo ostatnie usg miałam 5 tygodni temu...
 
Jeśli możesz, to powiedz, czy ta ciaża jest naturalnym cudem czy z procedury wspomagania. Ja miałam w maju pierwszą stymulację in vitro i niestety tylko jeden zarodek był, który niestety się nie zagnieździł. I po tym to miałam mega załamkę. Po przerwie kilku miesięcy dostałam się na refundację in vitro i mieliśmy spróbować ostatni raz. Nawet wczoraj dzwoniła Pani z programu, abym jeszcze poczekała z rezygnacją aż wszystko będzie dobrze z ciążą, więc tak to u mnie bywało.... A dzisiaj już 11+6[emoji1768]
Moja ciąża jest cudem z in vitro ;) niestety nie jest to tak jak się większości wydaje , że idąc na in vitro hop siup i ma się ciąże. Zupełnie tak to nie działa ;)
 
9 lat!!!! Jezu, jesteś chyba grupowym wymiataczem terminowym! Tym bardziej jaka musiała być radość jak zobaczyłaś 2 kreski na teście [emoji3590]
To wyobraź sobie moją minę jak 4 dni po transferze zarodka od tak zrobilam test ciążowy a on wyszedl pozytywny - byla to blada kreska oczywiście ale różowa ... nie dość,że było bardzo szybko to jeszcze sie udało ;) i na następny dzień beta z krwii a tam 40,30 [emoji847] ... także tego ,ja w mojej macicy widzialam me dziecko jak zostalo zamieszczone mając 5 dni ;)
 
reklama
Mam pytanko- czy na tym wątku zamkniętym moze być coś,co pozwoli nam widzieć przy nikach np. Tydzien ciazy albo termin porodu? Kompletnie sie na tym nie znam ale byłoby łatwiej odpowiadać na niektóre pytania...
Spróbuj poszukać sygnatury. Suwaczki widać chyba tylko w przeglądarce, ale zwykły wpis w sygnaturze powinien być widoczny w apce też.
 
Do góry