reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jezu, to nie lepiej byłoby Ci wykupić abonament w Luxmedzie za 150 miesięcznie? Albo jeszcze mniej jeśli masz kogoś w rodzinie/znajomych kto w korpo ma pakiet i może Cię dopisać? Ja mam wszykie badania i wizyty za free, łącznie z usg, mam super lekarkę która na wszystko co potrzeba daje skierowanie...wiadomo, na genetyczne pójdę prywatnie dodatkowo do poleconej specjalistki od bliźniaków... Ale serio, pomyśl o tym bo przy takiej ilości kosztów można zbankrutować...
Musze zgłębić ten temat bo faktycznie do porodu oglosze upadłość 😀dzieki za podpowiedź-moze mi mdlosci odpuszcza to poszukam jakiś rozwiazan🤔😘
 
reklama
Można, tylko uprzedz stomatologaJa czerwony barszcz zrobię [emoji1786]Ta do której chodziłam wiele lat podniosła o 50zl zmieniłam na inną tańsza jestem bardzo zadowolonaSuper, gratulacje [emoji4]
Ja może tak trochę z innej beczki, ale jak zrobić taką odpowiedź, że cytuje się kilka postów na raz? Da się to zrobić w przeglądarce? Bo ja nie mam ściągniętej apki na tel 😃
 
Co dzisiaj robicie na obiad? U mnie dzisiaj tylko rosół bo ostatnie dwa dni jak robiłam konkretne obiady to zjadłam parę widelców i nie miałam w ogóle ochoty. Jednak zupy mi wchodzą najlepiej.
Wczoraj rosół. Dziś tradycyjnie POMIDOROWA😂😂😂 Na kolacje szczupaka wyjęłam to coś wymodze z niego.
 
Dziewczyny ajak to jest z rybami takimi np wedzonymi na zimno i na gorąco, jecie? Jak np w Biedronce czy Lidlu są makrele, łososie wędzone i na zimno i na gorąco. Któreś chyba można jeść?
Mi się wydaje, że tych na zimno nie wolno jeść bo to jak surowa ryba a surowego mięsa i ryb w ciąży nie można. I niektóre odmiany ryb zawierają dużo metali ciężkich i na to też trzeba uważać.
 
Ja to dalej nie mogę wejść do kuchni przez zapachy... 🙈 To nadal mnie trzyma i nie chce puścić 😂 Wszystkie posiłki robi mi mąż, dobrze, że jest taki kochany, bo tak to chyba nic bym nie jadła 🙈🙈🙈 Nie dałabym nic ugotować.. 🤢🙊
 
Ja może tak trochę z innej beczki, ale jak zrobić taką odpowiedź, że cytuje się kilka postów na raz? Da się to zrobić w przeglądarce? Bo ja nie mam ściągniętej apki na tel 😃
Da się. Klikaj cytuj i Ci się zapamiętują te wypowiedzi , na które chcesz odpowiedzieć. Potem zrobisz wstaw cytat i już.
 
Ja to dalej nie mogę wejść do kuchni przez zapachy... 🙈 To nadal mnie trzyma i nie chce puścić 😂 Wszystkie posiłki robi mi mąż, dobrze, że jest taki kochany, bo tak to chyba nic bym nie jadła 🙈🙈🙈 Nie dałabym nic ugotować.. 🤢🙊
Ja mam podobie , ale wczoraj udało mi się kapuśniaka ugotować. Dwa dni temu mąż robił kurczaka i frytki to nie mogłam znieść zapachu , ale zjeść mogłam 😂
 
Mi się wydaje, że tych na zimno nie wolno jeść bo to jak surowa ryba a surowego mięsa i ryb w ciąży nie można. I niektóre odmiany ryb zawierają dużo metali ciężkich i na to też trzeba uważać.
Przykro mi ale wędzonych to raczej nie wolno- ryzyko listeriozy,pasożyty plus szkodliwe związki z dymu....ale zjadllabym 😛
 
Ja to dalej nie mogę wejść do kuchni przez zapachy... 🙈 To nadal mnie trzyma i nie chce puścić 😂 Wszystkie posiłki robi mi mąż, dobrze, że jest taki kochany, bo tak to chyba nic bym nie jadła 🙈🙈🙈 Nie dałabym nic ugotować.. 🤢🙊
to znowu ja nie mam problemu za bardzo z zapachami, ale jak np. Mój mąż powie, że by coś zjadł, jakaś kiełbasa, szynka czy inne rzeczy to mam od razu taki ścisk w gardle i bierze mnie obrzydzenie 🙉
 
reklama
Dzień dobry😊 Ja rano zawiozłam dziewczyny do żłobka i przedszkola a potem skoczyłam do laboratorium zrobić badania bo mam wizytę w środę. W nocy nie mogłam spać od 3 prawie do 5 i teraz jestem tak zmęczona, że chyba się położę na chwilę. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty😉
u mnie dokładnie to samo, rano córkę do żłobka - ja na badania. A po powrocie krótka drzemka, bo już nie
mogłam 😅

Hej hej😊 co do suchej śluzówki też mam ten problem zwłaszcza po nocy:( , mdłości nasilają się po południu i wieczorami już myślałam że będzie lepiej A narazie w sumie bez zmian:( dziś 10+4
u mnie tez obecnie ten system mdłości - popołudniu i wieczorem 😔

Mnie na razie tez od niczego nie odrzuca poza kawa 🙈 i jakiejś szczególnej ochoty na konkretne produkty nie mam. W pierwszej ciąży miałam fazę na cytrusy, później na makarony 🙈 mąż już patrzeć na to nie mógł :)
 
Do góry