reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny a jak to jest z tymi prenatalnymi? Płatne czy nie? Bo ogólnie chodzę do lekarza prywatnie, ale lekarz którego poleciła mi moją gin do prenatalnych przyjmuje też na nfz i tam się zapisałam, bo był szybszy termin niż do niego prywatnie 😳 ale w internecie znajduje info że na nfz są tylko darmowe dla kobiet z grupy podwyższonego ryzyka.
Więc tu pytanie do dziewczyn w pl, które robią prenatalne u lekarzy na nfz. Płacicie? Jeśli taka to ile?
na NFZ są darmowe chyba powyżej 35 roku życia. Ja zaraz jadę na swoje. Płace 250 zł. Trzymajcie kciuki :)
 
reklama
No to mi właśnie kazał iść do następnej wizyty z wpisem w kartę ciąży. Ja na szczęście też większość SC rzeczy porobiłam dużo przed ciążą jedynie ze ściągnięciem kamienia się nie wyrobiłam
Ja chciałabym iść po prenatalnych. Też w miarę regularnie do tej pory chodziłam więc nie spodziewam się nagle dużo do roboty 😉
 
Dziewczyny a jak to jest z tymi prenatalnymi? Płatne czy nie? Bo ogólnie chodzę do lekarza prywatnie, ale lekarz którego poleciła mi moją gin do prenatalnych przyjmuje też na nfz i tam się zapisałam, bo był szybszy termin niż do niego prywatnie 😳 ale w internecie znajduje info że na nfz są tylko darmowe dla kobiet z grupy podwyższonego ryzyka.
Więc tu pytanie do dziewczyn w pl, które robią prenatalne u lekarzy na nfz. Płacicie? Jeśli taka to ile?
Na pewno wiek po 35roku życia uprawnia do refundowanych badań prenatalnych.
Ja mam 29 lat i też mam refundowane.
Ze względu na 4 poronienia. Także zalezy tez od sytuacji.
Dziewczyny a jak to jest z tymi prenatalnymi? Płatne czy nie? Bo ogólnie chodzę do lekarza prywatnie, ale lekarz którego poleciła mi moją gin do prenatalnych przyjmuje też na nfz i tam się zapisałam, bo był szybszy termin niż do niego prywatnie 😳 ale w internecie znajduje info że na nfz są tylko darmowe dla kobiet z grupy podwyższonego ryzyka.
Więc tu pytanie do dziewczyn w pl, które robią prenatalne u lekarzy na nfz. Płacicie? Jeśli taka to ile?
 
Matko. Stomatolog moja zmora. Przed pierwszą ciąża rzutem na taśmę wyleczyłam. Ale po porodzie nie byłam. Miałam iść na ściąganie kamienia. To stwierdziłam, że wtedy jak coś dojrzy to zrobi się...a teraz? Ginekologów się tak nie boje jak dentysty....
Ja tes po pierwszym porodzie boje się bardziej dentysty No ale jak było trzeba iść to szlam , cale szczęście teraz nie musze zęby zrobione wiec narazie luzik
 
Jumper JPD100S6 - medipment.pl
Ten detektor jest super.
dziś Do mnie dotarł.
10tc. I 3 dni. Udało mi się znalesc tentno. Mimio ,że też myslalam że jeszcze za wcześnie.
Bardzo nisko znalazłaś dzidziutka? Długo szukałaś? Chciałabym zamówić, ale cholera, chyba się stresuję, że nie znajdę tętna i będę jeszcze bardziej świrować...
 
Dziewczynki i ja się witam po wizycie👋🏻😄 Z OM 9+4 z USG 9+1, pani doktor powiedziała żeby się trzymać terminu z OM. Dzidziutek rozwija się prawidłowo 2,49 cm👼🏻💗

Ciążę prowadzę w Lux Med, pani doktor dała mi skierowanie na badania prenatalne i żeby były bezpłatne, to napisała na skierowaniu, ze zarodek ma tachykardię. Ogólnie badania prenatalne są płatne do 35 R.ż, aby były bezpłatne muszą być do tego przesłanki. Poniżej wklejam zdjęcie skierowania i przesłanek.
6DF8CF01-4F06-4A13-9B86-C3E55C306E55.jpeg
 
reklama
Bardzo nisko znalazłaś dzidziutka? Długo szukałaś? Chciałabym zamówić, ale cholera, chyba się stresuję, że nie znajdę tętna i będę jeszcze bardziej świrować...
2 tyg temu nisko szukałam i znalazłam. Teraz mam 13+ to już ciutek wyżej jest. I się nie denerwować tylko jak się nie znajdzie. Bo można w.schizy popaść. Już pisałam tutaj , jak któraś nie ma mocnych nerwów to niech nie kupuje.
 
Do góry