reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jestem po wizycie ginekologicznej. Krwiak się sporo zmniejszył. Z maluszkiem ok. Krwawienie jest ale dużo mniejsze. Muszę cały czas leżeć takie dostałam zalecenia. Prawdopodobnie cała sytuacja wydarzyła się dlatego, że delikatnie współżyliśmy. Dostałam kolejną kroplówkę
Trzymaj się kochana , jesteśmy z Tobą i życzymy zdrówka dla Was. Musi być dobrze ! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 
reklama
Ja też po wizycie, maluch wiercił się jak szalony i prostował nogi, wyglądał jak rozkraczona żaba [emoji1787] według usg 10+6 według om 11+0, maluch ma równo 4cm.
powiedzcie mi czy to dobrze czy za mało?
No i jeszcze mam jakiegoś niewielkiego krwiaczka, takze trochę się martwię...
Zobacz załącznik 1229110
Moje maleństwo miało 3,1cm w 10/3 ale według USG jest o 3 dni młodsze 🙂 więc myślę, że wyniki w normie ja sobie też szukam po necie wielkości odpowiadających w danym dniu i to mnie uspokaja 🙂 już nie mogę doczekać się prenatalnych 29.01 😍😍😍 kto wtedy też ma? Bo kojarzę, że podawałyście ta datę 🙂
 
Dziewczyny, a czy na prenatalne możecie iść z mężem? Ja dzwoniłam się upewnić, okazuje się że nie może wejść... nawet chciałam zmienić ośrodek bo i tak moja lekarka tych badań nie robi, ale tam również powiedziano mi że w obecnej sytuacji tylko ja mogę wejść... trochę mi żal i smutno i kombinuję czy nie szukać gdzie indziej, ale tam mają super sprzęt a to też ważne. Sama nie wiem... 😐
Jestem ze Śląska, jeśli któraś też a na prenatalne może iść we dwójkę to dajcie znać gdzie.
Jak znajdziesz to daj znać 🙂 również Śląsk ja wybieram się do medicovera w Katowicach i ostatnio dwa małżeństwa siedziały razem i mam zamiar zrobić partyzantów na wejściu a później poprosić lekarza, żeby go wpuścił chociaż na chwilę 🙂. A od znajomych słyszałam, że w Libero w Katowicach jest jakaś prywatna placówka i ostatnio weszli razem, tylko za bardzo nie dopytywałam bo jeszcze o nas nie wiedzą 😁
 
Dzidzia ma się dobrze nawet jest większa o 2 dni wyszło na usg 8+6🙂 Ordynator był zdziwiony, że ciąża żywa przy tak dużym krwawieniu.Jeszcze nie wiadomo dlaczego się tak stało 😕. Niepokojące jest to, że mam 2 krwiaki jeden jest zaraz obok pęcherzyka ciążowego i ma 6cm na 1,3cm 😱 miejmy nadzieję, że szybko się wchłonie. Zostałam na obserwacji, dostałam leki i kroplówkę przeciwkrwotoczną
Super że jest dobrze😊 Dużo zdrówka i spokoju dla Was 🤗
 
Jestem po wizycie ginekologicznej. Krwiak się sporo zmniejszył. Z maluszkiem ok. Krwawienie jest ale dużo mniejsze. Muszę cały czas leżeć takie dostałam zalecenia. Prawdopodobnie cała sytuacja wydarzyła się dlatego, że delikatnie współżyliśmy. Dostałam kolejną kroplówkę
Jak dobrze ze wszystko dobrze [emoji3590] sama ostatnio miałam krwotok więc wiem co przeżywasz [emoji853] u mnie już krwotoku brak ale plamie cały czas na szczęście delikatnie. Nic mnie nie boli więc to mnie pociesza. Czekam na poniedziałek na prenatalne [emoji846] trzymam kciuki za Ciebie żebyś mogła jak najszybciej wyjść z szpitala bo jednak w domu to w domu [emoji8]
 
Jak znajdziesz to daj znać [emoji846] również Śląsk ja wybieram się do medicovera w Katowicach i ostatnio dwa małżeństwa siedziały razem i mam zamiar zrobić partyzantów na wejściu a później poprosić lekarza, żeby go wpuścił chociaż na chwilę [emoji846]. A od znajomych słyszałam, że w Libero w Katowicach jest jakaś prywatna placówka i ostatnio weszli razem, tylko za bardzo nie dopytywałam bo jeszcze o nas nie wiedzą [emoji16]
Ja też ze Śląska [emoji846] ale u mnie niestety w klinice prenatalne + podstawowe badania sa w bardzo dużym rygorze. Tylko w pojedynkę się wchodzi do gabinetu. Mało tego jeśli w poczekalni jest jedną osoba to trzeba czekać w aucie na wizytę i po Ciebie dzwonią. Bardzo tego pilnują.
 
Moje maleństwo miało 3,1cm w 10/3 ale według USG jest o 3 dni młodsze 🙂 więc myślę, że wyniki w normie ja sobie też szukam po necie wielkości odpowiadających w danym dniu i to mnie uspokaja 🙂 już nie mogę doczekać się prenatalnych 29.01 😍😍😍 kto wtedy też ma? Bo kojarzę, że podawałyście ta datę 🙂
Ja też mam 29.01 prenatalne 😍 niestety bez męża 🤷‍♀️ ale będzie nagranie na pendrive, więc później sobie obejrzy maleństwo 😊
 
reklama
Do góry