reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Cześć dziewczyny 🤗
Wróciłam z laboratorium, miałam pobrany cały pakiet przeciwciał, morfologia, mocz itd. myślałam że padnę w poczekalni ale jakoś dziś miałam więcej siły i dotrwałam do śniadania w domu ale mdli mnie...i leżę
Mam problem z tym moczem na badanie, 3:30 w nocy nie ma opcji tylko musi być siku a do laboratorium chcą mocz minimum 4 godzinny i jak mam te 4 godziny zmieścić między 3:30 a 7:00 łacznie z dojazdem do laboratorium 🤦więc dziś pomyślałam że do 6 się powstrzymam i koniec końców przed 5 musiałam biec do toalety siku 🤦
Odnośnie DIY to ja niedawno zakupilam maszynę do szycia i jak będzie lepsze samopoczucie to zamierzam działać 🙂
Co gotujecie? Dziś u mnie cukinia faszerowana

@Madziołek. Wystraszyłas się pewnie okrutnie tym krwawieniem... Trzymamy kciuki za malucha✊

Miłego dnia mamuśki 🤗
 
reklama
Ja dzisiaj nie mogłam spać w nocy, budziłam się kilka razy a jeszcze coś mnie kłuło w brzuchu na dole i się denerwuje czy wszystko ok.
 
Dzidzia ma się dobrze nawet jest większa o 2 dni wyszło na usg 8+6🙂 Ordynator był zdziwiony, że ciąża żywa przy tak dużym krwawieniu.Jeszcze nie wiadomo dlaczego się tak stało 😕. Niepokojące jest to, że mam 2 krwiaki jeden jest zaraz obok pęcherzyka ciążowego i ma 6cm na 1,3cm 😱 miejmy nadzieję, że szybko się wchłonie. Zostałam na obserwacji, dostałam leki i kroplówkę przeciwkrwotoczną
Dzidzia ma się dobrze nawet jest większa o 2 dni wyszło na usg 8+6🙂 Ordynator był zdziwiony, że ciąża żywa przy tak dużym krwawieniu.Jeszcze nie wiadomo dlaczego się tak stało 😕. Niepokojące jest to, że mam 2 krwiaki jeden jest zaraz obok pęcherzyka ciążowego i ma 6cm na 1,3cm 😱 miejmy nadzieję, że szybko się wchłonie. Zostałam na obserwacji, dostałam leki i kroplówkę przeciwkrwotoczną
Super ze wszystko z dzidzia ok teraz dużo odpoczynku bedzie dobrze musi 😉
 
Moje maleństwo miało 3,1cm w 10/3 ale według USG jest o 3 dni młodsze 🙂 więc myślę, że wyniki w normie ja sobie też szukam po necie wielkości odpowiadających w danym dniu i to mnie uspokaja 🙂 już nie mogę doczekać się prenatalnych 29.01 😍😍😍 kto wtedy też ma? Bo kojarzę, że podawałyście ta datę 🙂
Ja mam 😁😍
 
Jak znajdziesz to daj znać 🙂 również Śląsk ja wybieram się do medicovera w Katowicach i ostatnio dwa małżeństwa siedziały razem i mam zamiar zrobić partyzantów na wejściu a później poprosić lekarza, żeby go wpuścił chociaż na chwilę 🙂. A od znajomych słyszałam, że w Libero w Katowicach jest jakaś prywatna placówka i ostatnio weszli razem, tylko za bardzo nie dopytywałam bo jeszcze o nas nie wiedzą 😁
Póki co szukałam w Bielsku i oba ośrodki mówią że muszę być sama ale za to mają najlepszy sprzęt. Jeśli coś wymyślę to dam znać, mam dopiero 11.02 A Ty?
 
Ja też ze Śląska [emoji846] ale u mnie niestety w klinice prenatalne + podstawowe badania sa w bardzo dużym rygorze. Tylko w pojedynkę się wchodzi do gabinetu. Mało tego jeśli w poczekalni jest jedną osoba to trzeba czekać w aucie na wizytę i po Ciebie dzwonią. Bardzo tego pilnują.
Chyba musimy to zrozumieć, nie robią nam tego na złość przecież. Ja liczę że na polowkowych już sytuacja się zmieni (moze) i wejdziemy razem. 😁
 
reklama
Cześć dziewczyny 🤗
Wróciłam z laboratorium, miałam pobrany cały pakiet przeciwciał, morfologia, mocz itd. myślałam że padnę w poczekalni ale jakoś dziś miałam więcej siły i dotrwałam do śniadania w domu ale mdli mnie...i leżę
Mam problem z tym moczem na badanie, 3:30 w nocy nie ma opcji tylko musi być siku a do laboratorium chcą mocz minimum 4 godzinny i jak mam te 4 godziny zmieścić między 3:30 a 7:00 łacznie z dojazdem do laboratorium 🤦więc dziś pomyślałam że do 6 się powstrzymam i koniec końców przed 5 musiałam biec do toalety siku 🤦
Odnośnie DIY to ja niedawno zakupilam maszynę do szycia i jak będzie lepsze samopoczucie to zamierzam działać 🙂
Co gotujecie? Dziś u mnie cukinia faszerowana

@Madziołek. Wystraszyłas się pewnie okrutnie tym krwawieniem... Trzymamy kciuki za malucha✊

Miłego dnia mamuśki 🤗
A u mnie dzisiaj kurczak z warzywami i przeczonymi ziemniaczkami z piekarnika maz przygotował z rana wiec tylko wstawić i gotowe 😁
 
Do góry