reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja się właśnie muszę upewnić bo idę na prenatalne tam, gdzie kiedyś chodziłam do kliniki i raz mówili, że można z mężem, a raz dzwonili dzień przed i mówili, że nie można. Mój też by chciał być chociaż na prenatalnych, skoro nie może być na żadnej wizycie...
Mój akurat na zwykłych wizytach może być więc jak nie będzie mógł na prenatalnych to pójdzie innym razem ze mną tylko musi brać urlop zawsze. Mi powiedziano że może sytuacja się zmieni i będzie można przyjść razem, pocieszam się że może na kolejne prenatalne już sytuacja będzie lepsza i pójdziemy razem.
 
reklama
Jestem po usg prenatalnym-wypadlo bardzo dobrze -teraz czekam na wyniki Pappa ale i tak zrobię nifty albo sanco . Nie mam tylko opisu- a Wy macie? Pelno wydrukow usg ale nie wiem czy tam coś widac. Może dostane na maila razem z Pappa. Ulżyło mi bardzo bo zobaczyłam malucha...i maz pierwszy raz widzial ....super przeżycie! I mamy niespodziankę- miala byc dziewczyna a tu raczej chlopczyk- na 95 procent😆maz zachwycony...ale dzieciątko brykalo jak szalone.
A w którym jesteś tygodniu, że już taka pewność co do płci bejbika? :)
 
A w którym jesteś tygodniu, że już taka pewność co do płci bejbika? :)
Końcówka 11 albo poczatekn12b ! Znowu jakos inaczej wyszło o 2 lub 3 dni młodsze niż z miesiączki a od początku było prawie tydzien młodsze od om. Przyjże się temu w domu na spokojnie. estem w szoku bo niby nie powinno być widac a tu doktor z taką pewnością ze aż mnie zatkało.. . A kilka dni wcześniej pani doktor ze raczej dziewczynka🤣 dobrze ze sa tylko 2 plcie bo na następnej wizycie byłaby ta trzecia pewnie 🤣
 
Zaczął mnie pilnować czy jestem w domu, śpi koło mnie na kanapie czego nigdy nie robił. Zawsze byłam mu potrzebna tylko żeby dać żarcie i wypuścić na dwór, a teraz nie ten sam. Jakiś dziwnie opiekuńczy się zrobił [emoji4]
Mój kot robi to samo nawet codziennie kładzie mi się na brzuchu a wcześniej zawsze szedł do męża a teraz tylko do mnie się przytula nawet w nocy śpi wtulony taki kochany jest [emoji3526]
Zdecydowanie przerywamy tą złą passę. U mnie na usg też wszystko w porządku, lekarz powiedział, że ciąża idealna do niczego nie może się przyczepić i to najważniejsze [emoji16]. Dzidziulek ma 2,9 cm dziś 9+4. Ale powiem Wam, że porównując sprzęt to na dzisiejszym usg na NFZ ledwo co widziałam, obraz jakby nieostry a prywatnie u mojej gin niebo a ziemia widać dokładnie wszystko nic dziwnego, że na lepszym sprzęcie są w stanie określić płeć już na wczesnym etapie.
20210120_183534.jpeg
 
Dziewczyny, a czy na prenatalne możecie iść z mężem? Ja dzwoniłam się upewnić, okazuje się że nie może wejść... nawet chciałam zmienić ośrodek bo i tak moja lekarka tych badań nie robi, ale tam również powiedziano mi że w obecnej sytuacji tylko ja mogę wejść... trochę mi żal i smutno i kombinuję czy nie szukać gdzie indziej, ale tam mają super sprzęt a to też ważne. Sama nie wiem... 😐
Jestem ze Śląska, jeśli któraś też a na prenatalne może iść we dwójkę to dajcie znać gdzie.
Ja pytałam lekarza i powiedział, ze nie ma problemu. Tylko usg 1 trymestru to nie jest dobry moment, bo usg długo trwa, wymaga skupienia.. pewnie będziemy badać trochę przez brzuch a trochę dopochwowo i że lepiej żeby był spokój :) powiedział, ze poleca np.na usg polowkowym, ze wtedy jest co pooglądać :) ale ja wiem, że to wersja dla cierpliwych 😂
 
Końcówka 11 albo poczatekn12b ! Znowu jakos inaczej wyszło o 2 lub 3 dni młodsze niż z miesiączki a od początku było prawie tydzien młodsze od om. Przyjże się temu w domu na spokojnie. estem w szoku bo niby nie powinno być widac a tu doktor z taką pewnością ze aż mnie zatkało.. . A kilka dni wcześniej pani doktor ze raczej dziewczynka🤣 dobrze ze sa tylko 2 plcie bo na następnej wizycie byłaby ta trzecia pewnie 🤣
To może na moim usg prenatalnym też dostaniemy jakąś wskazówkę co do płci 😁 Ja się nie nastawiam na konkretną, chce tylko zdrowego bejbika. Ale nie powiem, że mnie ciekawość nie zżera, bo bym skłamała 😂😂 ja mocno wymiotowałam na początku ciąży, więc wynika z tego, że dziewczynka? 😁 Czy ja to jest z tymi przesadami? 😁
 
reklama
Do góry