reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Cieszę się na wasze wszystkie dobre nowiny Ja jestem tydzień po ostrym krwawieniu i wizycie na IP. Nic mnie nie boli, mdłości okropne... Natomiast w międzyczasie miałam przerwane leczenie infekcji pimafucinem. Wczoraj ostatnia globulka i jakieś plamienie wystąpiło... Staram się być dobrej myśli, ale nie wiem czy czekać na wizytę do prowadzącej do wtorku czy iść dzisiaj do kogokolwiek by zerknął czy wszystko jest okej.
Nawet nie wiem czy ta infekcja została wyleczona, przez krwawienie musiałam przerwać leczenie tymi globulkami... A one są też groźne.
Poszłybyście dzisiaj czy poczekać do wtorku? [emoji29]
Ja to z tych niecierpliwych i dla spokoju poszlabym dziś .
 
reklama
A zna się któraś z Was na wynikach krwi? Chodzi mi konkretnie o oznaczenie grupy krwi, konfliktach serologicznych i tego typu zagadnieniach?
 
Dobra. Jadę z tym koksem. Nie pamiętam tylko wszystkich , które były na początku a straciły dzieciątka :( jeśli któraś pamięta to pisze.
Jeśli są błędy w nickach (a są na pewno) - pisać.
Pominęłam (a pominęłam zapewne) - pisać.
Która nie chce? Pisac.

Kofuku
NattaliaKrk
hanutek89
anula89
MtV
Mana_lena
ania_g21
KiedyPytam
Mio@
Sylwiaaa1234
Ellie2021
Kasienka.K87
Magsie
Lisa_
Lunania
fa.solka
k.katerina
Nunia
Martyna.aa
Ajotwu
Pełna nadzieji
Oliqa
Olg333
naomi89
Kasia.K
Aleksaaaandra
ZajKat
maddiejkaa359
laurelle
Rogacz020678
Reniferek92
Nilcia89
jag0dka
OlaW
Lilika26
kinaa
MamaLili89
Margerita91
auslanderka
Majeczka788
tina123
Pink9
Anula1111
elciaaaak
kaja910
kręcona94
Kasia.M-R
princess_88
bogmila
Mandarynka33
k_katerina
sensible
Kajojcia244
Olivka3
Mysza01
Olaaaa93
Kat_sa90
Swing 88
Sylwiaa89
Lumania
Mała111
🤰🍼
Liana93
Bilala88
aczarniecka
laurelle
jane.joenn
Dorota144
kinaa
Sarna94
Mysza01
Olivka3
Kleopatra91
OlaW

Dziewczyny, które już były na innych forach zamkniętych niech napiszą( może na priv ) jakie miały zasady . Na marcówkach 2020 była zasada , że jak któraś milczała np.miesiac to się ja usuwało. Bodajże dwie , albo trzy takie czystki były.
Adminki wyszły z założenia, że podglądaczy na zamkniętym nie tolerują.
Bo o kulturze pisania nie mówię, bo widzę tutaj pełna kultura panuje akurat:)
Był poruszony też wątek FB. Wtedy wiem, że dziewczyny też miały grupę na FB.
 
Dziewczyny, popadam w paranoje przed kolejną wizytą, a dopiero będzie to w następny czwartek. Jeśli nie mam żadnych plamień to raczej wszystko powinno być ok? Czy może być tak, ze coś się złego zadziało a ja nie zauważyłam tego? :O
Witam, w bólu [emoji26] u mnie dzisiaj 8t0d, wizyta dopiero w 9 tyg, nie mam usg od 6tc. Sresuje się właśnie tym, że w tygodniach 7-8 najwięcej ciaz może się zatrzymać, potem już spokojniej, a po skończeniu 1 trymestrze to w ogóle. Jeszcze nie mam praktycznie żadnych objawów, czasem pociągnie mnie w brzuchu i tyle.

Ale co, stres nie pomoże, staram się cieszyć dobrym samopoczuciem i uznaje to za taki prywatny czas maluszka, żeby sobie bez podglądania rósł [emoji3059] ale złamałam się, bo zakupy chciałam robić dopiero po prenatalnych, jednak stwierdziłam, że nie będę warunkować teraz swojej ciazy i zamówiłam sobie piękną poduszke ciążową
 
Dobra. Jadę z tym koksem. Nie pamiętam tylko wszystkich , które były na początku a straciły dzieciątka :( jeśli któraś pamięta to pisze.
Jeśli są błędy w nickach (a są na pewno) - pisać.
Pominęłam (a pominęłam zapewne) - pisać.
Która nie chce? Pisac.

Kofuku
NattaliaKrk
hanutek89
anula89
MtV
Mana_lena
ania_g21
KiedyPytam
Mio@
Sylwiaaa1234
Ellie2021
Kasienka.K87
Magsie
Lisa_
Lunania
fa.solka
k.katerina
Nunia
Martyna.aa
Ajotwu
Pełna nadzieji
Oliqa
Olg333
naomi89
Kasia.K
Aleksaaaandra
ZajKat
maddiejkaa359
laurelle
Rogacz020678
Reniferek92
Nilcia89
jag0dka
OlaW
Lilika26
kinaa
MamaLili89
Margerita91
auslanderka
Majeczka788
tina123
Pink9
Anula1111
elciaaaak
kaja910
kręcona94
Kasia.M-R
princess_88
bogmila
Mandarynka33
k_katerina
sensible
Kajojcia244
Olivka3
Mysza01
Olaaaa93
Kat_sa90
Swing 88
Sylwiaa89
Lumania
Mała111
🤰🍼
Liana93
Bilala88
aczarniecka
laurelle
jane.joenn
Dorota144
kinaa
Sarna94
Mysza01
Olivka3
Kleopatra91
OlaW

Dziewczyny, które już były na innych forach zamkniętych niech napiszą( może na priv ) jakie miały zasady . Na marcówkach 2020 była zasada , że jak któraś milczała np.miesiac to się ja usuwało. Bodajże dwie , albo trzy takie czystki były.
Adminki wyszły z założenia, że podglądaczy na zamkniętym nie tolerują.
Bo o kulturze pisania nie mówię, bo widzę tutaj pełna kultura panuje akurat:)
Był poruszony też wątek FB. Wtedy wiem, że dziewczyny też miały grupę na FB.
Dla mnie forum i forum zamknięte to całkowite nowości, także jakby były jeszcze jakieś inne zasady to napiszcie, żebym przez pomyłkę ich nie złamała 🙈😃 Cieszę się na wieść o tym zamkniętym forum, taki kolejny etap w przód 👍❤️
 
Dobra. Jadę z tym koksem. Nie pamiętam tylko wszystkich , które były na początku a straciły dzieciątka :( jeśli któraś pamięta to pisze.
Jeśli są błędy w nickach (a są na pewno) - pisać.
Pominęłam (a pominęłam zapewne) - pisać.
Która nie chce? Pisac.

Kofuku
NattaliaKrk
hanutek89
anula89
MtV
Mana_lena
ania_g21
KiedyPytam
Mio@
Sylwiaaa1234
Ellie2021
Kasienka.K87
Magsie
Lisa_
Lunania
fa.solka
k.katerina
Nunia
Martyna.aa
Ajotwu
Pełna nadzieji
Oliqa
Olg333
naomi89
Kasia.K
Aleksaaaandra
ZajKat
maddiejkaa359
laurelle
Rogacz020678
Reniferek92
Nilcia89
jag0dka
OlaW
Lilika26
kinaa
MamaLili89
Margerita91
auslanderka
Majeczka788
tina123
Pink9
Anula1111
elciaaaak
kaja910
kręcona94
Kasia.M-R
princess_88
bogmila
Mandarynka33
k_katerina
sensible
Kajojcia244
Olivka3
Mysza01
Olaaaa93
Kat_sa90
Swing 88
Sylwiaa89
Lumania
Mała111
[emoji1768][emoji480]
Liana93
Bilala88
aczarniecka
laurelle
jane.joenn
Dorota144
kinaa
Sarna94
Mysza01
Olivka3
Kleopatra91
OlaW

Dziewczyny, które już były na innych forach zamkniętych niech napiszą( może na priv ) jakie miały zasady . Na marcówkach 2020 była zasada , że jak któraś milczała np.miesiac to się ja usuwało. Bodajże dwie , albo trzy takie czystki były.
Adminki wyszły z założenia, że podglądaczy na zamkniętym nie tolerują.
Bo o kulturze pisania nie mówię, bo widzę tutaj pełna kultura panuje akurat:)
Był poruszony też wątek FB. Wtedy wiem, że dziewczyny też miały grupę na FB.
Szanuje za to ze to ogarnęłaś!
Swoją drogą jak nas dużo [emoji3590]
 
Kurdę wolałabym już to pisać w wątku zamkniętym, ale ja też dziś miałam wizytę (11+5 z OM) i też wg OM mam termin 1.08 z USG wychodzi minimalnie szybciej, ale Pani doktor mówi żeby brać ten z miesiączki.
Spędziłam chyba godzinę w gabinecie, usg miałam najpierw przez brzuch, potem dopochowowo, potem znów przez brzuch żeby wszystko pomierzyć. U mnie właśnie podobno chłopak, i narzeczony (spytałam i mógł wejść ze mną) mówi że też widział że coś tam wystaje ewidentnie, ja za to nie zauważyłam. No a ja z kolei bardzo chciałam dziewczynkę więc oczywiście zazdroszczę, ale i tak się cieszę :).
Za tydzień dokladnie mam PAPPA, dziś już pobierałam krew do niego i Pani mówi że już na podstawie tego USG wyliczyła mi ryzko i jest niskie no ale oczywiscie ono jest mniej dokladne niż USG + krew z PAPPA. Ale i tak jestem szcześliwa i mi ulżyło bo to moje drugie USG, pierwsze było w 6+5 czyli 5 tygodni temu i strasznie sie bałam i byłam ciekawa czy wszysto okay :)
U mnie też miał być chłopak wg lekarza na prentalnych a mam córkę 😉
 
reklama
Dobra. Jadę z tym koksem. Nie pamiętam tylko wszystkich , które były na początku a straciły dzieciątka :( jeśli któraś pamięta to pisze.
Jeśli są błędy w nickach (a są na pewno) - pisać.
Pominęłam (a pominęłam zapewne) - pisać.
Która nie chce? Pisac.

Kofuku
NattaliaKrk
hanutek89
anula89
MtV
Mana_lena
ania_g21
KiedyPytam
Mio@
Sylwiaaa1234
Ellie2021
Kasienka.K87
Magsie
Lisa_
Lunania
fa.solka
k.katerina
Nunia
Martyna.aa
Ajotwu
Pełna nadzieji
Oliqa
Olg333
naomi89
Kasia.K
Aleksaaaandra
ZajKat
maddiejkaa359
laurelle
Rogacz020678
Reniferek92
Nilcia89
jag0dka
OlaW
Lilika26
kinaa
MamaLili89
Margerita91
auslanderka
Majeczka788
tina123
Pink9
Anula1111
elciaaaak
kaja910
kręcona94
Kasia.M-R
princess_88
bogmila
Mandarynka33
k_katerina
sensible
Kajojcia244
Olivka3
Mysza01
Olaaaa93
Kat_sa90
Swing 88
Sylwiaa89
Lumania
Mała111
🤰🍼
Liana93
Bilala88
aczarniecka
laurelle
jane.joenn
Dorota144
kinaa
Sarna94
Mysza01
Olivka3
Kleopatra91
OlaW

Dziewczyny, które już były na innych forach zamkniętych niech napiszą( może na priv ) jakie miały zasady . Na marcówkach 2020 była zasada , że jak któraś milczała np.miesiac to się ja usuwało. Bodajże dwie , albo trzy takie czystki były.
Adminki wyszły z założenia, że podglądaczy na zamkniętym nie tolerują.
Bo o kulturze pisania nie mówię, bo widzę tutaj pełna kultura panuje akurat:)
Był poruszony też wątek FB. Wtedy wiem, że dziewczyny też miały grupę na FB.
Jeszcze ja 🙂
 
Do góry