reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

U mnie dwa pęcherzyki ciążowe, jeden zanikowy, drugi pusty, kolejna wizyta 4-01, mam 30. % że będzie widać zarodek
Również trzymam kciuki 👍♥️🤗
Ja się za to nabawiłam zapalenia układu moczowego 😭 wczoraj wieczorem odebrałam badania kontrolne od gina i tu klops ..z rana poleciałam na posiew i czekam na wyniki 😎😎 zastanawiam się czy teraz dzwonić z tym do gina czy do przychodni ???🤔🤔

Kajojcia faktycznie co za gbur 😠😠 co by mu zależało jakbyś chwilę nagrała
 
reklama
Byłam ostatnio we Wrocławiu u lekarza. U Pani ginekolog. Byłam w szoku ze lekarz mi takie podejście. Wszystko mi na usg pokazywała wyjaśniała, później jakie witaminy, jakie badania zrobić kiedy na kolejnawl wizytę. Ogólnie nie spieszyła się nigdzie.
Agnieszka Zabielska, jeżeli ten tu co mam za tydzień wizytę nie spodoba mi się to będę jeździć do Wrocławia do niej.
Dzięki 😊 rzeczywiście ma świetne opinie i w dodatku w mojej okolicy.
 
U mnie dwa pęcherzyki ciążowe, jeden zanikowy, drugi pusty, kolejna wizyta 4-01, mam 30. % że będzie widać zarodek
Kurcze. Mi w pierwszej ciąży też jeden zanikł.
Ale wtedy kazała przyjść za 2 tyg zobaczyć co dalej. Nie mówiła jakie szanse, czy dobrze czy źle. Przyjść i tyle.
Ja trzymam kciuki i wierzę że będzie ok
 
Hej dziewczyny 😄 nie bylo mnie od rana a tu tyle do czytania.
Za godzinę mam wizytę trochę mnie stresik dopada. Wczoraj odebrałam wyniki TSH 2,2 więc od razu się pochwalę u ginekologa.
A endokrynolog dopiero 14.01.

A piersi też mnie bolą a najbardziej rano, potem przechodzi. Wieczorem znowu trochę mocniej.
Trzymam mocno kciuki za wizytujące 😊
 
To znowu ja :) z racji tego, że ze mnie panikara (mniej bolą mnie piersi) zrobilam bete jeszcze raz choć w odstępie 5 dni. Aktualnie 5+2 albo 5+1.

16.12 beta 323
18.12 beta 806
23.12 beta 4389.

Przyrost ostatniej według kalkulatora 98%, pierwszy przyrost był 140%.
Myślicie, ze jest ok? Przyrost spadał u Was?
Wizyta u lekarza 30.12 (szybciej się nie da bo ma urlop)
Screenshot_2020-12-23-14-24-30-685_com.android.chrome.jpeg
 
Ja jestem 8+3 i mdłości mam okropne od rana do wieczora, dramat. Wchodzi mi tylko nabiał w sumie, mieso odpada calkowicie, czuje się fatalnie. Poprosiłam męża żeby mi coś z apteki na mdłości wyczarowal bo inaczej polegne na tym polu walki 😂
 
Ja dzisiaj 8+1 :) mdlosci nie mam, to znaczy nie nazwałabym tych odczuć mdlosciami, coś bliżej nieokreślonego od czasu do czasu co bardziej przypomina odczucie glodu.:D poza tym czuje się dobrze, pojawił się niedawno bol piersi i pobolewa mnie brzuch, czy też tak masz?
Też tak mam, czasem jak na miesiączke a czasem takie kłucie aż zastanawiam się czy to normalne 🤔
 
reklama
To znowu ja :) z racji tego, że ze mnie panikara (mniej bolą mnie piersi) zrobilam bete jeszcze raz choć w odstępie 5 dni. Aktualnie 5+2 albo 5+1.

16.12 beta 323
18.12 beta 806
23.12 beta 4389.

Przyrost ostatniej według kalkulatora 98%, pierwszy przyrost był 140%.
Myślicie, ze jest ok? Przyrost spadał u Was?
Wizyta u lekarza 30.12 (szybciej się nie da bo ma urlop) Zobacz załącznik 1218276
Ja gdzieś czytałam że beta w pierwszych tygodniach szybciej wzrasta a potem trochę hamuje, więc wydaje mi się że jest szystko będzie ok ! Jak na razie wszystko mieści się w normie - trzymam kciuki 😘
 
Do góry