reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

cześć dziewczyny, ale was tu dużo :) zauważyłam ostatnio, że mam sporo mlecznego śluzu. Czy to normalne? Nic poza tym się nie dzieje.
 
reklama
Pierwsza ciąża-od razu Na drugą nie potrafiłam się zdecydować kiedy więc stwierdziłam że odstawiam antykoncepcję i robimy kalendarzyk .A jak wyjdzie to znaczy że miało być 🤣 no i wyszło ! Stosunek byl dzień przed owulacją wiem bo robiłam testy owulacyjne i pamiętam że się zastanawiałam czy wyjdzie czy nie 🤣i bum dzidzia bardzo chciał być i to właśnie jest ten czas najwyraźniej 😉 dlatego też mam przeczucie że dziewczynka bo one dłużej przetrwają Ale zobaczymy 😄
Wow! U mnie tak samo. Pierwsza ciąża szast prast, a na drugą nie mogliśmy się zdecydować. Wyjęłam wkładkę i daliśmy się ponieść fantazji 😜 drugi cykl okazał się owocny 😍 ja trzymam kciuki za chłopaka 💞
 
Cześć dziewczyny :) jutro idę na pierwsza wizytę, zobaczymy czy ciąża jest macicy, mam nadzieje ze tak, bo zagnieżdżenie było bardzo szybko i 8dpo już miałam wyraźne kreski na teście o czułości 50 :O żeby wszystko było dobrze 🙏🏻 Btw wyczytałam ze wczesna implantację ja wskazuje na płeć męska zarodka bo męskie zarodki się szybciej dzielą i zagnieżdżają. Ile dpo miałyście pozytywny test? Ciekawe czy to ta teoria się sprawdzi... mam już dwóch chłopców i wyglada na to ze będzie trzeci 😂 może macie doświadczenia z poprzednich ciąż? Jestem bardzo ciekawa!
U mnie w dwóch poprzednich ciążach beta hcg wychodziła bardzo bardzo późno. Byłam pewna ze będzie okres, albo ze się spóźnia i później bam! Pozytywny test. A mam dwóch chłopców 😊 teraz beta wyszła mi o dziwo bardzo szybko- może akurat na córkę 🤣
 
Dzień dobry wszystkim! Ja przez ostatnie kilka dni tylko Was podczytywałam, bo miałam bardzo dużo zajęć. Ale tez miałam przeczycie ze nic z tego... to głupie bardzo, bo w sumie nic nie zwiastuje ze coś mogłoby być nie tak. Ale to moja 3 ciąża- obie skończyły się porodami (poprzednie dwie)... i ciagle sabotuje swoje myśli- ze przecież jest za dobrze, coś musi być nie tak 🤦🏼‍♀️ wiem ze to głupie, ale najpierw miałam lekkie plamienie przez dwa dni. Lekarka o dziwo nie przepisała mi nic na to, powiedziała ze progesteron nie ma udowodnionego działania - bardziej jak placebo... Ze jak ciąża ma się nie rozwinąć, to nie nie rozwinie... Pierwszy raz u niej byłam i powiedziałam „ok” ... bo w sumie w poprzednich tez miałam takie 2-3 dniowe plamienia i nic nie brałam na to bo wizyty miałam później.... A później patrzę, a wieksoŚć z Was coś bierze - i się przeraziłam, ze przecież inni lekarze nie dawaliby czegoś co nie działa.... a w dodatku robiłam potworna betę i we wtorek wynik 60 a w czwartek 115. Wiec przyrost w normie, ale dosyć niski. I zamiast cieszyć ze się przyrost prawie 100% to się nakręciłam, ze napewno za mały ... Kompletnie nie potrafię się narazie cieszyć ciąża bo ciagle doszukuje się jakby coś miało być nie tak ... w poprzednich kompletnie nie miałam tego uczucia. Wiec tym nakręcam się jeszcze bardziej- ze to napewno jakieś przeczucie 🤦🏼‍♀️ Muszę wyluzować ... Wizytę będę miała 31 grudzień albo 2 styczeń :)
 
Dziewczyny nie wiem czy to chormony czy o co chodzi ale aż cała dygotam że zdenerwowania .Pisałam wam kiedyś że będę prowadzić ciąże 2 etapowo prywatnie i NFZ. Dziś miałam NFZ oczywiście nie mówiłam że byłam już prywatnie. Dzwoni do mnie lekarz bo teraz ciąże potwierdza się teleporada ! Mówię co ost miesiączka , że 30.11 było bhcg wzrastające itd . Na co lekarz BARDZO ZNUDZONYM GLOSEM "ee Ale to o niczym jeszcze nie świadczy no nie wiem , no ewentualnie proszę się umówić na nowy rok .dziękuję dowodzenia " WDF po prostu, tu już serce bije widziałam piękna ciąże A tu lekarz który odbiera telefony z wielką ląska. Swoją drogą liczyłam na usg żeby sprawdzić czy wszystko jest ok . No niestety ....
 
Dziewczyny nie wiem czy to chormony czy o co chodzi ale aż cała dygotam że zdenerwowania .Pisałam wam kiedyś że będę prowadzić ciąże 2 etapowo prywatnie i NFZ. Dziś miałam NFZ oczywiście nie mówiłam że byłam już prywatnie. Dzwoni do mnie lekarz bo teraz ciąże potwierdza się teleporada ! Mówię co ost miesiączka , że 30.11 było bhcg wzrastające itd . Na co lekarz BARDZO ZNUDZONYM GLOSEM "ee Ale to o niczym jeszcze nie świadczy no nie wiem , no ewentualnie proszę się umówić na nowy rok .dziękuję dowodzenia " WDF po prostu, tu już serce bije widziałam piękna ciąże A tu lekarz który odbiera telefony z wielką ląska. Swoją drogą liczyłam na usg żeby sprawdzić czy wszystko jest ok . No niestety ....
NFZ..... Czemu mnie to nie dziwi.
Szkoda nerwów
 
Dziewczyny nie wiem czy to chormony czy o co chodzi ale aż cała dygotam że zdenerwowania .Pisałam wam kiedyś że będę prowadzić ciąże 2 etapowo prywatnie i NFZ. Dziś miałam NFZ oczywiście nie mówiłam że byłam już prywatnie. Dzwoni do mnie lekarz bo teraz ciąże potwierdza się teleporada ! Mówię co ost miesiączka , że 30.11 było bhcg wzrastające itd . Na co lekarz BARDZO ZNUDZONYM GLOSEM "ee Ale to o niczym jeszcze nie świadczy no nie wiem , no ewentualnie proszę się umówić na nowy rok .dziękuję dowodzenia " WDF po prostu, tu już serce bije widziałam piękna ciąże A tu lekarz który odbiera telefony z wielką ląska. Swoją drogą liczyłam na usg żeby sprawdzić czy wszystko jest ok . No niestety ....
Tylko denerwują ludzi [emoji35] ... co to wogóle ma być [emoji87]
 
Ja jak byłam nie na NFZ ale w Medicover na USG to pani doktor mi powiedziała "może pani sobie liczyć termin porodu od ostatniej miesiączki", wszystko jest tu ok. No fajnie.
 
reklama
Do góry