reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny. Miałam zrobić listę , która dziewczyna na kiedy termin, którego wizyta, ale może zróbmy jak w innych forach. Załóżmy podtemat, która by chciała na forum zamknięte trafić? Dopiero na zamkniętym zrobić tabelkę, jak byłam na marcowych to pamiętam w tabeli było OM, termin porodu, wizyta, płeć, i skąd kto jest (jeśli ktoś miał życzenie wpisać) tutaj jednak wszystko jest jawne. Nie każda bedzie chciała się "obnażać" publicznie. Taka moja luźna sugestia
Też jestem chętna..
 
Czekam na wyniki bety i proga.. Będą po 17.00, będzie to 48h od poprzedniego badania..
Wyjątkowo dobrze się czuje..
Ja dzisiaj też będę miała wyniki bety i proga. W zeszłym tygodniu miałam robiony przyrost, był 67%. Teraz mam sprawdzić ile uroslo od tamtego czasu. Trzymam za nas kciuki ☺️
 
reklama
Czekam na wyniki bety i proga.. Będą po 17.00, będzie to 48h od poprzedniego badania..
Wyjątkowo dobrze się czuje..
To samo, wlasnie wróciłam z pobrania krwii tylko u mnie po 8 wieczorem lub rano [emoji17] ale jestem dobrej myśli, dzisiaj nie mam tych mocnych skurczy, plamienie nie wróciło, a zrobiłam tez rano test i kreska jest nie dość, że ciemiejsza, to pełnej grubości, a nie gradient jak wcześniej [emoji173]
 
Do góry