reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny czy ból brzucha jest okej? Boli mnie w sumie od tygodnia przed spodziewana miesiączka. I jest to równy ból, nie przestaje, nie jest słabszy, ani mocniejszy. To będzie już jakieś 9 dni :/ ale tak boli, boli że czuję dyskomfort. Jestem dosyć silna na ból wiec daje radę bez przeciwbólowej, ale naprawdę coraz bardziej zastanawiam się czy wszystko okej. Jutro mam wizytę u gin to się zapytam jej dokładnie ale może wy mnie uspokoicie :/
Spokojnie:) kazda z nas się martwi tymi bólami ale to jest bol głównie spowodowany przez rozciągające się więzadła. Wszystko będzie dobrze:)))
 
reklama
@MtV dziś test zrobiony i dalej negatywny no to czekam dalej ale jak jutro się ogarnę to pojadę na bete i powtórzę test w piątek 🙈 chyba że szybciej @ będzie.
 
Mam swój wynik. Wyszło mi 5347 w 4t4d. Wskazuje to na 5tydzien (nigdy nie wiem czy podają tam skończone czy nie). Możecie napisać jakie i kiedy miałyście wartości? Może w takim razie jutro już będzie widać zarodek :)
 
Witam przyszłe mamusie [emoji846] chciałabym się do Was przyłączyć. Pierwszy raz udzielam się na forum. W sobotę test pozytywny w 12 dpo. Termin prawdopodobnie na 23.08. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć. Pierwszą wizytę u gin będę miała 4.01, będzie to 7t2d. To moja trzecia ciąża, w domu mam dwie córcie, 6 lat i 2,5 roku.
 
Witam przyszłe mamusie [emoji846] chciałabym się do Was przyłączyć. Pierwszy raz udzielam się na forum. W sobotę test pozytywny w 12 dpo. Termin prawdopodobnie na 23.08. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć. Pierwszą wizytę u gin będę miała 4.01, będzie to 7t2d. To moja trzecia ciąża, w domu mam dwie córcie, 6 lat i 2,5 roku.
hej :) mi przypuszczalnie tez wypada termin w okolicy 20ego sierpnia :) i u mnie na pokładzie również 2,5latka :)
 
reklama
Do góry