reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Bardzo nisko znalazłaś dzidziutka? Długo szukałaś? Chciałabym zamówić, ale cholera, chyba się stresuję, że nie znajdę tętna i będę jeszcze bardziej świrować...
Tak bardzo nisko tentno znalazłam.
Praktycznie na wzgórku łonowym.
W raz ze wzrostem ciąży będzie trzeba szukać coraz wyżej no i będzie tylko łatwiej.
Nie możesz do tego tak podchodzić. To ma być pomocą A nie powodem do jeszcze większego stresu. Ja rok temu straciłam dziecko w 18 tygodniu ciąży,zmarło nie wiadomo dlaczego.
A do tego 3 poronienia jeszcze w 3 miesiącu i 2 5/6 tydzień. I Cudowna 4 letnia córeczka 😍
 
Dziewczyny , czy ten detektor pokazuje tez szybkość pracy serduszka? Czy można wysłuchać,ze np.pracuje za wolno lub za szybko? Bo jak juz sie nie daj Boze nie wyslucha ( zakładając że się dobrze go używa) - to znaczy,że serduszko przestało bić?
 
Dziewczyny , czy ten detektor pokazuje tez szybkość pracy serduszka? Czy można wysłuchać,ze np.pracuje za wolno lub za szybko? Bo jak juz sie nie daj Boze nie wyslucha ( zakładając że się dobrze go używa) - to znaczy,że serduszko przestało bić?
Niektóre pewnie pokazują, może są jakieś aplikacje. Ale jeżeli nie ma żadnego licznika, można policzyć uderzenia przez 30 sekund i pomnożyć przez 2 - wtedy wyjdzie Ci tetno:)
 
Dziewczyny , czy ten detektor pokazuje tez szybkość pracy serduszka? Czy można wysłuchać,ze np.pracuje za wolno lub za szybko? Bo jak juz sie nie daj Boze nie wyslucha ( zakładając że się dobrze go używa) - to znaczy,że serduszko przestało bić?
Tak pokazuje też szybkość co prawda na moje oko to nie koniecznie dobrze pokazuje więc tym za mocno bym się nie sugerowała. Jeśli znajdziesz tentno to słyszysz czy bije serce szybko czy np bardzo wolno.
Teoretycznie tak, jeśli do tej pory znajdywalas tentno A nagle po wielu próbach nie możesz znalesc. Może to oznaczać że jest coś nie tak.
Ale w takiej sytuacji konsultacja z lekarzem jest potrzebna.
 
Tak pokazuje też szybkość co prawda na moje oko to nie koniecznie dobrze pokazuje więc tym za mocno bym się nie sugerowała. Jeśli znajdziesz tentno to słyszysz czy bije serce szybko czy np bardzo wolno.
Teoretycznie tak, jeśli do tej pory znajdywalas tentno A nagle po wielu próbach nie możesz znalesc. Może to oznaczać że jest coś nie tak.
Ale w takiej sytuacji konsultacja z lekarzem jest potrzebna.
Przemysle to choc znając moje podejście, mogę się niepotrzebnie zestresowac i biedy narobić! U mnie to może być kluczowe bo od 16 tc będę musiała co 1-2 tyg. Jeździć na usg serduszka i moze byłabym spokojniejsza.
 
reklama
Do góry