reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Moj maz to już dzisiaj chciał wozek nowy kupować chociaż jedna gondola już leży na strychu... w pierwszej ciazy zaczynałam od pierwszych tygodni i dzięki temu rozłożyłam koszty, teraz cześć mam ale mimo wszystko czekam bo jak bedzie dziewczynka to już nie będę miała wiele rzeczy do kupienia, a jak chlopak to będę musiała kupować praktycznie wszystkie ubranka
Mi właśnie też częściowo chodzi o koszta a musimy kupić wszystko a troszkę tego jest. Mam cicha nadzieję, że uda mi się nie szaleć i kupić same najpotrzebniejsze rzeczy 🙂 bo planujemy z końcem roku się przeprowadzić więc czym mniej tym lepiej bo i tak będzie tego ogrom. Może zacznę od komody i takich rzeczy neutralnych 😍
Ja myślę że gdzieś po połówkowych :) większość rzeczy mam,jeśli okaże się drugi chłopiec. A jeśli dziewczynka to będę musiała kupować :) marzy mi się kosz mojzesza i kokon. Wcześniej mieliśmy tylko łóżeczko :)
Ja myślę nad dostawka do łóżka, mamy wysokie bo mamy brimnessa z Ikei (jeśli ktoś kojarzy) a łóżeczko kupić już na nowe miejsce takie żeby rosło z dzieckiem. Wózek też chcę neutralny szaro biały ale myślę, że na jeszcze za wcześnie 🙂
 
reklama
Dziewczyny a kiedy planujecie zacząć kompletować wyprawkę lub już coś kupiłyście? Bo mnie strasznie już ciągnie ale z drugiej strony myśli są zeby nie zapeszać czy coś w tym stylu
Ja już kupiłam kilka rzeczy, bo bardzo mi się podobały, a później kolekcje w sklepach się zmienią i już tych rzeczy nie dostanę.
Nie wierzę, że w powodu kupna ubranka, coś może być źle.. To zapeszanie to jakiś zabobon
 
Ja też po wizycie ,jestem bardzooo zadowolona z Pani Dr ... Kobieta anioł ...
Dzidziulek ruszal rączkami i nóżkami, serduszko pika 163/ min , wg om termin porodu na 28.08 a wg wielkości dzidzilka 21.08 ... wszystko pięknie, wyniki super ale pojawił się krwiak 1.3cm ,nie zagraża dzidzi,ale mam się oszczędzać i powienien się wchłonąć .... ufff kamień z serca ... dala mi skierowanie na kolejne badania ...prenatalne musze przesunąć o tydzień do przodu bo mój termin wg okresu nie jest ok .... jest radość ;)
 
Dziewczyny a kiedy planujecie zacząć kompletować wyprawkę lub już coś kupiłyście? Bo mnie strasznie już ciągnie ale z drugiej strony myśli są zeby nie zapeszać czy coś w tym stylu
zaczęłam od drugiego trymestru, większość grubszych rzeczy jakoś w 5/6 miesiącu
 
A czy któraś z Was nie robi Pappy?
Ja nie robię. Mam za dużo lat żeby jeszcze się dodatkowo stresować.
Dziewczyny a kiedy planujecie zacząć kompletować wyprawkę lub już coś kupiłyście? Bo mnie strasznie już ciągnie ale z drugiej strony myśli są zeby nie zapeszać czy coś w tym stylu
Ja mam wszystko po synu. W lipcu kupię trochę bodziaków na krótki rękaw(syn z marca, więc brak) i wyprawka gotowa.

Co do wątku zamkniętego to byłam na 2 i nigdy nie było żadnego "regulaminu", ale podoba mi się pomysł usuwania nicków nie biorących udziału w dyskusji.
 
Kochana absolutnie nie wchodzę Ci w kompetencje. Zrobiłaś kawał dobrej roboty :):):):):) Wiem, że masz kupe roboty przy dzieciaczku i chciałabym Ci trochę pomóc, dlatego pozwoliłam sobie przesortować tę listę, usunęłam powtarzające się nicki i dodałam, te które pisały że ich nie ma.
Na tę chwilę aktualna lista:

1.aczarniecka
2.agus1989
3.Ajotwu
4.Aleksaaaandra
5.ania_g21
6.Anula1111
7.anula88
8.auslanderka
9.Bilala88
10.bogmila
11.Brokatowa
12.Dorota144
13.elciaaaak
14.Ellie2021
15.emm
16.fa.solka
17.hanutek89
18.jag0dka
19.jane.joenn
20.k.katerina
21.k_katerina
22.kaja910
23.Kajojcia244
24.Karka89
25.Kasia.M-R
26.Kasienka.K87
27.Kasik.K
28.Kat_sa90
29.KiedyPytam
30.kinaa
31.Kkaarroo22
32.Kleopatra91
33.Kofuku
34.kręcona94
35.laurelle
36.LenkaM
37.Liana93
38.Lilika26
39.Lisa_
40.Lumania
41.Lunania
42.madziejkaa359
43.Magsie
44.Majeczka788
45.Mała111
46.MamaLili89
47.Mana_lena
48.Mandarynka33
49.Margerita91
50.marsi.13
51.Martyna.aa
52.Mio@
53.moniśka89
54.Monszea
55.MtV
56.Mysza01
57.naomi89
58.NattaliaKrk
59.Nilcia89
60.Nunia
61.Olaaaa93
62.OlaW
63.Oldzitaa
64.Olg333
65.Oliqa
66.Olivka3
67.Pełna nadzieji
68.Pink9
69.princess_88
70.Reniferek92
71.Rogacz020678
72.Sarna94
73.sensible
74.SiK
75.Stara Pierwiastka
76.swing88
77.Sylwiaa89
78.Sylwiaaa1234
79.tina123
80.ZajKat
81.Zuzkon
82.🤰🍼👶🏼


AJ LAW JU SOŁ MACZ❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny, doświadczone mamusie[emoji4]A możecie powiedzieć swoje zdanie na temat tego jakie ubranka warto kompletować? Body, pajacyki? Na guziczki, zamki, zatrzaski? Jakie rozmiary na początek wam się sprawdzały? Chciałabym też zacząć szybciej kompletować rzeczy jeśli wszystko wyjdzie ok na usg, a jestem naprawdę kompletnie zielona [emoji2957]to moje pierwsze dziecko, a też w rodzinie nie miałam dużej styczności z bobasami.
 
Do góry