reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama

Ja przeszłam toxo w poprzedniej ciąży. I nie mogę znaleźć wyniku Igm ale napewno było wyższe niż Twoje - coś między 50-100... w późniejszych miesiącach było już w setkach.

Znalazłam wynik awidności i wynosiła 0,06 - co niestety było bardzo złe. Niska awidnosc świadczy o świeżym zaskarżeniu i widzę ze niska u mnie zaczynała się już poniżej 0,2... Byłam wtedy jakoś w 8-10 tygodniu ciąży... Nie życzę Ci tego i trzymam kciuki żeby była wysoka awidnosc ! :)
 
Zazwyczaj jest tak ze jak jest niskie IGG a igm jest dodatnie to zakażenie jest świeże bo nie zdążyły się wytworzyć przeciwciała. Chyba ze masz już dużo IGG to wtedy jest szansa ze igm spada :)
 
Właśnie mam wrażenie, że na przestrzeni 5 lat ceny za USG prenatalne się zmieniły i to sporo. Pamiętam, że w Krakowie 5 lat temu kosztowały około 500 zł jedno USG. A teraz o połowę mniej. 😱
 
Dziewczyny przeraszam ale dopiero teraz zobaczyłam ze moje wiadomości są bez cytatów... pisałam je jako odpowiedź do komentarzy i nie wiem dlaczego wyszły takie o ... :/
 
Trzymajcie kciuki-jade do lekarza w sprawie moich wyników na zespol antyfosfolipidowy... mam nadzieję, że ta atrakcja mnie ominie...przede mną jeszcze badania na przeciwciała rh bo wyszła mi grupa 0 rh d inne ( prawdopodobnie d slaby i będę miała inna krew jako dawca a inna jako biorca i to może trochę komplikować sprawę ewentualnego konfliktu serologicznego bo maz oczywiście rh +. Musze jechać do centrum krwiodawstwa na ustalenie grupy i przeciwcial....ale to później...
 
reklama
Mi grupa krwi wyszła 0RH- i mąż też najprawdopodobniej taka ma. Lekarz mówił coś o jakimś zastrzyku w szpitalu w 28 tygodniu ciąży [emoji2] nie do końca przyswoiłam o co chodzi. Ktoś kojarzy? To moja 1 ciąża.
 
Do góry