reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Taka piękna beta, że aż sama bym chciała taka zobaczyć 😂 Robiłam dwie w tamtym tygodniu i było 5300 i po dwóch dniach 9600 więc chyba jest ok. Do piątkowej wizyty wytrzymam 😀 robilyscie betę więcej niż dwa razy?
Ja robiłam tydzień temu 11dpo i 13dpo żeby sprawdzić przyrost. Dzisiaj robilam kolejny raz, żeby zobaczyć czy dalej dobrze rośnie, bo wtedy przyrost był na poziomie 67%, niby w normie ale na granicy dlatego gin kazała sprawdzić też dzisiaj.
 
Witam Was i ja 😊 Mam 33 lata. To moja pierwsza ciąża, termin z OM 5.08.2021. Jestem po biochemicznej w sierpniu. Wczoraj byłam na pierwszym USG, było serduszko, z pomiarów 6t4d.

Jeszcze chyba do mnie to nie dociera. Z jednej strony wielka radość, dzidzia planowana, z drugiej mega niepewność i strach czy wszystko z maluszkiem będzie dobrze i czy damy sobie radę, przede wszystkim psychicznie, bo brak mi cierpliwości i szybko się irytuję i dlatego mam wątpliwości czy nadaję się na matkę☹

Fizycznie czuję się dobrze, piersi nie bolą, tylko jestem mega senna. I odrzuciło mnie od słodyczy, co mnie bardzo cieszy, bo raczej należę do tych plus size 😉
 
Witam Was i ja 😊 Mam 33 lata. To moja pierwsza ciąża, termin z OM 5.08.2021. Jestem po biochemicznej w sierpniu. Wczoraj byłam na pierwszym USG, było serduszko, z pomiarów 6t4d.

Jeszcze chyba do mnie to nie dociera. Z jednej strony wielka radość, dzidzia planowana, z drugiej mega niepewność i strach czy wszystko z maluszkiem będzie dobrze i czy damy sobie radę, przede wszystkim psychicznie, bo brak mi cierpliwości i szybko się irytuję i dlatego mam wątpliwości czy nadaję się na matkę☹

Fizycznie czuję się dobrze, piersi nie bolą, tylko jestem mega senna. I odrzuciło mnie od słodyczy, co mnie bardzo cieszy, bo raczej należę do tych plus size 😉
Będzie dobrze, tyle tutaj kciuków jest trzymanych, że wszystkie damy radę ;) witaj na pokładzie! ;)
 
Taka piękna beta, że aż sama bym chciała taka zobaczyć [emoji23] Robiłam dwie w tamtym tygodniu i było 5300 i po dwóch dniach 9600 więc chyba jest ok. Do piątkowej wizyty wytrzymam [emoji3] robilyscie betę więcej niż dwa razy?
Mega beta - na wizycie bedą piękne widoki ;) myślę, że już nie ma sensu robić więcej ...
 
Witam Was i ja [emoji4] Mam 33 lata. To moja pierwsza ciąża, termin z OM 5.08.2021. Jestem po biochemicznej w sierpniu. Wczoraj byłam na pierwszym USG, było serduszko, z pomiarów 6t4d.

Jeszcze chyba do mnie to nie dociera. Z jednej strony wielka radość, dzidzia planowana, z drugiej mega niepewność i strach czy wszystko z maluszkiem będzie dobrze i czy damy sobie radę, przede wszystkim psychicznie, bo brak mi cierpliwości i szybko się irytuję i dlatego mam wątpliwości czy nadaję się na matkę[emoji852]

Fizycznie czuję się dobrze, piersi nie bolą, tylko jestem mega senna. I odrzuciło mnie od słodyczy, co mnie bardzo cieszy, bo raczej należę do tych plus size [emoji6]
Dokładnie te same myśli mnie naszły, czy ja będę normalna matka, jeśli ja się tak łatwo denerwuje, głośne dźwięki mnie stresują [emoji21] wiedziałam, że chce mieć dzieci od młodości, rok starań, a dzisiaj zaczęłam się zastanawiać, czy naprawdę jestem w stanie sobie wyobrazić wywrócenie życia do góry nogami i poradzić sobie z tym...
 
Witam Was i ja [emoji4] Mam 33 lata. To moja pierwsza ciąża, termin z OM 5.08.2021. Jestem po biochemicznej w sierpniu. Wczoraj byłam na pierwszym USG, było serduszko, z pomiarów 6t4d.

Jeszcze chyba do mnie to nie dociera. Z jednej strony wielka radość, dzidzia planowana, z drugiej mega niepewność i strach czy wszystko z maluszkiem będzie dobrze i czy damy sobie radę, przede wszystkim psychicznie, bo brak mi cierpliwości i szybko się irytuję i dlatego mam wątpliwości czy nadaję się na matkę[emoji852]

Fizycznie czuję się dobrze, piersi nie bolą, tylko jestem mega senna. I odrzuciło mnie od słodyczy, co mnie bardzo cieszy, bo raczej należę do tych plus size [emoji6]
Termin taki jak mój [emoji846]

Ja w piątek z powodu tych plamien będę mieć najprawdopodobniej kolejna już wizytę. dzisiaj zrobiłam wszystkie badania. W laboratorium kupa kasy zostawiona ale czego sie nie robi żeby wszystko było ok [emoji846]
 
reklama
Co ja tu widzę[emoji16] gratulacje kochana z całego serca trzymałam kciuki[emoji3590] super że się udało[emoji847]
Hej ,
Nieśmiało dołączam i ja [emoji16]
Po dlugich latach walki spełnia się Nasze największe marzenie ... Narazie testy pozytywne,beta też z pięknymi przyrostami po 200-250% ... wizyta w poniedziałek [emoji41] choć jeszcze dużo przed Nami to mam uczucie spokoju i wiem ,że bedzie dobrze .
 
Do góry