reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Najlepsze są 🖐
Screenshot_20201104_175036.jpg
A to dzisiejsze zabawy Leo na macie 🤩
IMG_20201104_180727.jpg

Spokojnego wieczoru 😙
 
reklama
Hej dziewczyny!!!! Dawno mnie nie bylo!! Sliczne te Wasze pociechy!!! 👶
Współczuję tych bolacych brzuszkow i wszelkich innych bolesci , mam nadzieje ze minie to jak najszybciej. Dzieci nie powinny cierpiec😫
Tez mamy za soba szczepienie ( sroda) byla goraczka i niemoc. Spadek apetytu i humoru.
Mlody waży juz 6 kg😁
Ale wiecie co mozna dostac szajby. Maly ma hemoglobine 10,5 a zelazo ma 41 a jest od 36. Neonatolog mowi zeby juz odstawić zelazo i go nie kluc a pediatra brac i brac i kluc . Oszalec mozna. Dawac czy nie??? Poki co daje ale boje sie latac z nim po labotatoriach jak ta korona szaleje a jedyne pielegniarki od dzieci sa tam gdzie na korone testy robia!
Poza tym juz mlody Pan nie ma tradziku, kupe robi jak kaczka . Niedlugo konczy 4 miesiac ale Lipnie mu idzie z podnoszeniem glowy na brzuchu🙄 za to w pionie glowe ladnie zaczyna trzymac i przy podciagnieciu tez ciagnie ladnie glowke. Leniuch czy co??? Ijak myslicie z tym zelazem???? Doradzcie😉

Pozdrawiamy Was i sciskamy ( mamusie i dzieciaczki)😘😘😘😘😘😘
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!!!! Dawno mnie nie bylo!! Sliczne te Wasze pociechy!!! 👶
Współczuję tych bolacych brzuszkow i wszelkich innych bolesci , mam nadzieje ze minie to jak najszybciej. Dzieci nie powinny cierpiec😫
Tez mamy za soba szczepienie ( sroda) byla goraczka i niemoc. Spadek apetytu i humoru.
Mlody waży juz 6 kg😁
Ale wiecie co mozna dostac szajby. Maly ma hemoglobine 10,5 a zelazo ma 41 a jest od 36. Neonatolog mowi zeby juz odstawić zelazo i go nie kluc a pediatra brac i brac i kluc . Oszalec mozna. Dawac czy nie??? Poki co daje ale boje sie latac z nim po labotatoriach jak ta korona szaleje a jedyne pielegniarki od dzieci sa tam gdzie na korone testy robia!
Poza tym juz mlody Pan nie ma tradziku, kupe robi jak kaczka . Niedlugo konczy 4 miesiac ale Lipnie mu idzie z podnoszeniem glowy na brzuchu🙄 za to w pionie glowe ladnie zaczyna trzymac i przy podciagnieciu tez ciagnie ladnie glowke. Leniuch czy co??? Ijak myslicie z tym zelazem???? Doradzcie😉

Pozdrawiamy Was i sciskamy ( mamusie i dzieciaczki)😘😘😘😘😘😘
Zobacz załącznik 1197845 moj okruszek😍😍
Nie wiem co doradzić bo się nie znam. Ale mogę ttlko pomyśleć co ja bym zrobiła. A więc posluchalabym specjalisty w tej konkretnej dziedzinie. A pediatra to jest od wszystkiego.. :D
Moja jak leży to podnosi glowke aż czerwona się robi haha. Ale na brzuszku tak samo jak u Ciebie. Lenistwo :D zaraz steka jaka to ona biedna. :D
 
Dziewczynyyyyyy!!!!! Trace pokarm!!!! Coraz mniej go mam!!! Co robic???? Odciagam do pustki. Pije duzo wody. Jem normalnie. Odciagam regularnie. Mlody je 150 co 3h a ja tyle nie mam😫
Odciagam juz Tylko 100ml. Co tu począć???
 
Dziewczynyyyyyy!!!!! Trace pokarm!!!! Coraz mniej go mam!!! Co robic???? Odciagam do pustki. Pije duzo wody. Jem normalnie. Odciagam regularnie. Mlody je 150 co 3h a ja tyle nie mam😫
Odciagam juz Tylko 100ml. Co tu począć???
A robisz tez power pumping? Z grupy na fb wiem, ze dużo dziewczyn właśnie jeszcze to stosuje. Ogólnie polecam Ci grupę na fb - „Mamy ściągające mleko (karmienie piersią inaczej)”. Bardzo dużo tam cennych porad i opisów różnych sytuacji. Dziewczyny mega tam podtrzymuja się na duchu. Trzymam kciuki żeby się udało 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
 
A robisz tez power pumping? Z grupy na fb wiem, ze dużo dziewczyn właśnie jeszcze to stosuje. Ogólnie polecam Ci grupę na fb - „Mamy ściągające mleko (karmienie piersią inaczej)”. Bardzo dużo tam cennych porad i opisów różnych sytuacji. Dziewczyny mega tam podtrzymuja się na duchu. Trzymam kciuki żeby się udało 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
O dzieki bardzo😘😘😘😘😘😘
Lukne zaraz tą grupe!!!
 
Trzymam kciuki Mystic.
W ogóle pozdrawiam Was dziewczyny. U mnie słabo. Dlatego się nie odzywam. Właściwie nie u mnie tylko w dalszej rodzinie. Ale i tak jest do dupy...
 
reklama
Do góry