reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
A mi lekarz powiedział, żeby pić minimum 3litry wody dziennie 👍🏻 Bo często gęsto mamy zapominają zwiększać to zapotrzebowanie na wodę, a żeby był pokarm trzeba o tym pamiętać :)
Wiec jakoś nie wierze w te „cud” herbatki :) ale jak się sprawdzają to super!
 
Hejo!
Ale tu cisza. My nadal czekamy na informacje kiedy na szczepienie.
Leo na dniach chyba będą zęby wybijać. 😊 Zrobił się troszkę marudny, nauczył się wymuszać żeby go na ręce wziąść. Bo tylko by chciał siedzieć na prosto. Już nawet w bujaku nie do końca się podoba, bo tam na pół leżąco. Częściej kupka się zdarza i już ma takie "górki" na dziąsłach. A od jakiegoś miesiąca tak się slini i rączki pakuję na siłę, że masakra. Aż się mści. 😁
A i ostatnio dałam mu troszkę kleiku ryżowego z jabłuszkiem z kompotu, to tak wcinał. Mega mu smakowało. Ma 3,5 miesiąca także coś chyba mu zacznę troszke podawać.

A co tam u was? Jak maluszki, rosna?

Miłego tygodnia 😙
IMG_20201110_164004.jpg IMG_20201110_165145.jpg
 
Heej😚
Nasza córcia już po szczepieniu przeciw chorobom zakaźnym, bardzo plakala , ale nie miała gorączki ani nie była marudna, potrzebowała tylko odespac. Dziewczyny które karmią piersią do was pytanie , kiedy planujecie wprowadzić coś nowego do jadłospisu dzieciątek? I co najpierw ? I czy wy necie wszystko? Pozdrawiam

Lenka 10 tygodni
 

Załączniki

  • 20201106_153940.jpg
    20201106_153940.jpg
    1 004,3 KB · Wyświetleń: 77
@Patrycja1995 u nas też mała pcha raczki do buzi. Może coś jest na rzeczy bo i slini się mocno. A te ręce tak pcha z taka złością:D.
My czekamy aż wybije 4 miesiąc i damy coś posmakować małej. Tak mi jej szkoda jak my sobie coś jemy A ona biedna patrzy .
20201116_090823.jpg
 
reklama
Do góry