reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Witajcie. Od poniedziałku fatalnie sie czuje, zjadlam kapuste kiszona i mi bardzo zaszkodziła.. cala noc 🤮 wczoraj tak samo do południa.. bałam się,że z córeczka się coś dzieje, bo co zjadłam delikatnego to odrazu biegiem do lazienki.. :/ żołądek mnie boli do tej pory, wczoraj byłam u ginka dostałam zastrzyk i przepisał mi elektrolity. No i oczywiście,szyjka mi sie skrocila,założył mi pessar. (Zastrzyk troszke pomógł bo juz tak czesto nie odwiedzam toalety,ale żołądek.. juz nie wiem jak mam spać 😪)
O masakra, współczuję. Wracaj szybko do formy 💪❤️
 
reklama
Współczuje zatrucia😔 mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie. Dobrze ze Twój lekarz ma możliwość założenia pessara, bo wiele dziewczyn musiało isc do szpitala, a wiadomo jaka teraz sytuacja.
Ja noc przespałam chyba najlepiej od kilku miesięcy. Jutro mam połówkowe i od kilku dni odliczam każda godzinę- byle do jutra rana.
W takim razie czekam z niecierpliwością na wieści po badaniu 👶😊
 
Cześć dziewczyny! My jutro zaczynamy 23 tydzień, a dziś idziemy na badanie do ginekolog. Po ostatnim badaniu prenatalnym bardzo się uspokoiłam, wszystko w normie a i w końcu maluszek się pokazał i najprawdopodobniej to dziewczynka [emoji4]
Co myślicie o laktatorach? Jak macie zamiar kupić, to teraz już, czy czekacie do porodu, żeby zobaczyć czy będzie w ogóle możliwość karmienia piersią?
Ostatnio nad tym myślę czytam, szukam. Na pewno gdy będę miała pokarm to będę chciała część karmień oddać mężowi (wspaniele to ich połączy, a i ja będę mogła chwilę odpocząć) a laktator to bardzo ułatwi. Co myślicie?
 
Drogie Użytkowniczki BB,

Nasza Ania przygotowała następne spotkania ze specjalistami, oraz otworzyła wątki, w których można zadawać pytania, a pytania zostaną wykorzystane w trakcie spotkań on-line w poniższych terminach. Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w nich, ciężkie czasy izolacji i niezbyt korzystna sytuacja z dostępem do służby zdrowia powodują, że często brakuje nam fachowego wsparcia, tym bardziej wiedza i porady zdobyte w czasie spotkań mogą okazać się dla nas na wagę złota.

3 kwietnia - spotkanie z fizjoterapeutą i osteopatą:

Link do: 3 kwietnia spotkanie z fizjoterapeutą i osteopatą. Zadaj pytanie

4 kwietnia - spotkanie z psycholog i edukatorką okołoporodową:

Link do: 5.04 o godz. 13 psycholog i edukatorka okołoporodowa odpowie na pytania.

7 kwietnia -spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną:

Link do: 7.04 spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną. Zadaj pytanie

Wszystkie spotkania są rejestrowane, a w poniższym wątku zebrane wszystkie razem:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Serdecznie Was zachęcam do zapoznania się z nimi, są super pomocne.

Pozdrawiam serdecznie,

Gabi (mod)
 
Dzień dobry 💙
Połówkowe za mną. Synuś zdrowy, waży 380g ale płeć niepotwierdzona. Z nerwów zapomniałam zapytać, choć mam ewidencje z ostatniego usg ze na 100% chłopak.
Łożysko nisko ułożone a obok niego mięśniak 4cm częściowo zasłaniający szyjkę macicy. Za 10 tygodni kolejne usg dla sprawdzenia położenia mięśniaka i łożyska.
Nockę mam powiedzmy zarwana bo do 3 rano nie mogłam zasnąć z emocji a o 7 już miałam pospane. Jestem wykończona z niewyspania i nerwów bo 4 godziny mi zeszły pod szpitalem...

@siesoooonek jak się czujesz dziś? Kroplówka pomógła?
 
Dzień dobry 💙
Połówkowe za mną. Synuś zdrowy, waży 380g ale płeć niepotwierdzona. Z nerwów zapomniałam zapytać, choć mam ewidencje z ostatniego usg ze na 100% chłopak.
Łożysko nisko ułożone a obok niego mięśniak 4cm częściowo zasłaniający szyjkę macicy. Za 10 tygodni kolejne usg dla sprawdzenia położenia mięśniaka i łożyska.
Nockę mam powiedzmy zarwana bo do 3 rano nie mogłam zasnąć z emocji a o 7 już miałam pospane. Jestem wykończona z niewyspania i nerwów bo 4 godziny mi zeszły pod szpitalem...

@siesoooonek jak się czujesz dziś? Kroplówka pomógła?
Cześć, czekałam na wiadomości od Ciebie 😊
Wiedziałaś wcześniej o tym mięśniaku? Czyli to jest wskazanie do cc, czy nic nie mówili? Kurczę nie chce czytać internetów, ale trochę mnie zaniepokoiłaś...
Teraz stres odchodzi to dzisiaj szybko padniesz do łóżka i pewnie wyśpisz się jak nigdy.

Dostaje kota na tej izolacji... 🙄
W niedzielę zamówiliśmy łóżeczko, wczoraj przyszło. Zwykle, tradycyjne sosnowe. Stwierdziliśmy że musimy rozłożyć koszty, a takie odkładanie to różnie bywa.

@siesoooonek jak tam? Poprawa u Ciebie? 💪
 
Cześć, czekałam na wiadomości od Ciebie 😊
Wiedziałaś wcześniej o tym mięśniaku? Czyli to jest wskazanie do cc, czy nic nie mówili? Kurczę nie chce czytać internetów, ale trochę mnie zaniepokoiłaś...
Teraz stres odchodzi to dzisiaj szybko padniesz do łóżka i pewnie wyśpisz się jak nigdy.

Dostaje kota na tej izolacji... 🙄
W niedzielę zamówiliśmy łóżeczko, wczoraj przyszło. Zwykle, tradycyjne sosnowe. Stwierdziliśmy że musimy rozłożyć koszty, a takie odkładanie to różnie bywa.

@siesoooonek jak tam? Poprawa u Ciebie? 💪

Tak, wiedziałam. Ginekolog miała monitorować jak rośnie- czy do środka czy na zewnątrz i wyglada na to ze na zewnątrz. Ostrzegała ze może blokować drogę dziecku. Narazie nie pozostaje mi nic innego jak czekać. Może podejdzie wyżej i urodzę naturalnie. To łożysko nisko mnie niepokoi. Czekam na telefon z Polski z informacja co mam robić, bo tutaj nic nie zalecili oprócz kolejnego usg za 10 tygodni.
Jeszcze nie kompletuje wyprawki bo mamy czas. Narazie planuje co i skąd zamówić. Oczywiście łóżeczko które mi się podoba, jest niedostępne. Mam nadzieje ze będą je mieli w sprzedaży za niedługo.
 
reklama
Ja koniecznie muszę kupić laktator bo w 1 ciąży był mi mega potrzebny. Muszę popatrzeć jakie są polecane.
 
Do góry