reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Tak, wiedziałam. Ginekolog miała monitorować jak rośnie- czy do środka czy na zewnątrz i wyglada na to ze na zewnątrz. Ostrzegała ze może blokować drogę dziecku. Narazie nie pozostaje mi nic innego jak czekać. Może podejdzie wyżej i urodzę naturalnie. To łożysko nisko mnie niepokoi. Czekam na telefon z Polski z informacja co mam robić, bo tutaj nic nie zalecili oprócz kolejnego usg za 10 tygodni.
Jeszcze nie kompletuje wyprawki bo mamy czas. Narazie planuje co i skąd zamówić. Oczywiście łóżeczko które mi się podoba, jest niedostępne. Mam nadzieje ze będą je mieli w sprzedaży za niedługo.
To się w głowie nie mieści że oni w UK tak podchodzą do opieki w ciąży... Dobrze, że masz możliwość dopytać w PL co robić. Czekam na dalsze info i trzymam kciuki, będzie dobrze 💪😊

Laktator mam ręczny bo taki mi się skapnął od bratowej. Zobaczę, jak będę potrzebować i dużo używać może zainwestuje w elektryczny. Ale myślę, że lepiej go mieć. No i nawet gdzieś w torbie do szpitala schować wrazie wu, przynajmniej ja tak planuje.
 
reklama
Ja tez mam laktator ale elektryczny aventa, dostałam od koleżanki w bardzo dobrym stanie. Lepiej mieć w razie konieczności, różnie bywa z karmieniem piersią
 
Co tu taka cisza ?? Wszystkie dziś w plenerze ?? 😝

Ja dziś od rana sprzątam... dopiero niedawno zjadłam obiad i leżę ☺️
Czuje się jakbym przerzuciła tonę węgla 😅
 
Co tu taka cisza ?? Wszystkie dziś w plenerze ?? 😝

Ja dziś od rana sprzątam... dopiero niedawno zjadłam obiad i leżę ☺️
Czuje się jakbym przerzuciła tonę węgla 😅
Oczywiście, wszyscy poszli w miasto, w końcu wiosna startuje 🙈 złamałam dzisiaj przepisy i weszłam do parku. Przypadkiem, szlam alejką wzdłuż ogrodzenia kościoła a to teren parku 🙈 igram z losem, żyję jakby miało nie być jutra. Posprzątałam balkon i pokłóciłam się z biurem obsługi klienta jysk 😎
 
Ja dziś byłam tylko pobrać krew na badanie. I siedzę w domku. Bo wieje niesamowicie i co chwilę kropi. Zastanawiam się co ta moja malutka prawie 500g córeczka wyrabia bo od dobrego tygodnia tak szaleje w brzuszku że aż widać gołym okiem jak faluje brzuch. ❤
 
@GabrielaNowak85 nawet z psem do parku nie można? A podobno do kościoła będzie można po 50 osób 🧐

@Lipka który masz już tydzień ciąży?
Mój synuś dziś bardzo spokojny, chyba po moich wczorajszych złych emocjach odpoczywa ☺️
 
@GabrielaNowak85 nawet z psem do parku nie można? A podobno do kościoła będzie można po 50 osób 🧐

@Lipka który masz już tydzień ciąży?
Mój synuś dziś bardzo spokojny, chyba po moich wczorajszych złych emocjach odpoczywa ☺️
Zakaz wstępu do parków, siłowni outdoorowych, lasów, i tak dalej, 5 tysięcy kary można zgarnąć 🤔 ale przeszłam wzdłuż ogrodzenia od kościoła i to chwilę po tym, jak alejką przejechał radiowóz, to się teraz czuję jak rebel 😅
 
reklama
@nataliiia91 halo halo co u Ciebie ??
Cześć dziewczyny,
ja wczoraj miałam kiepski dzień. Taki załamkowy... Dzisiaj głowa mnie boli, ewidentnie od nerwów. Wiem, że muszę się ogarnąć bo Mały też jest przygnębiony po mamie, ale jakoś nie umiem. Jak widzę to wszystko to mnie zalewa... Policja po wsi jeździ, grożą mandatami. Wychodzi na to, że nawet na spacer polna droga nie można wyjść 😐
Jedyne co to w końcu wyraźnie zaczynam czuć ruchy. Cudowne uczucie 😍💕 tyle na to czekałam. Nawet mąż dzisiaj widział jak brzuch pofalował, w końcu Młodego dopatrzył 👶💕

Jak u Was przy sobocie? Mam nadzieję, że nastroje macie lepsze 🙂
Słonecznego dnia brzuchatki 💕
 
Do góry