reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziewczyny tak na szybko chce kupić spodnie z Lidla i nie mogę znaleźć tabeli rozmiarów ktoś ma może coś powiedzieć o rozmiarowce. Nosze standardowo 36 chociaż lidliwskue 36 było zawsze nieco większe czy teraz kupić 36 czy 38 one są elastyczne nie cisną w podrzuszu? Nie lubię zbyt luźnych spodni.
Screenshot_20200330-214315_Facebook.jpeg
 
reklama
Dziewczyny tak na szybko chce kupić spodnie z Lidla i nie mogę znaleźć tabeli rozmiarów ktoś ma może coś powiedzieć o rozmiarowce. Nosze standardowo 36 chociaż lidliwskue 36 było zawsze nieco większe czy teraz kupić 36 czy 38 one są elastyczne nie cisną w podrzuszu? Nie lubię zbyt luźnych spodni. Zobacz załącznik 1099423

Podobno ze są rozciągliwe i dziewczyny raczej kupują ten rozmiar który maja i są luźne. Jak masz 36 to raczej 36 weź [emoji177]
 
Dziewczyny tak na szybko chce kupić spodnie z Lidla i nie mogę znaleźć tabeli rozmiarów ktoś ma może coś powiedzieć o rozmiarowce. Nosze standardowo 36 chociaż lidliwskue 36 było zawsze nieco większe czy teraz kupić 36 czy 38 one są elastyczne nie cisną w podrzuszu? Nie lubię zbyt luźnych spodni. Zobacz załącznik 1099423
Czesc, ja mam z Lidla ciążówki. Jeansy wypadają tak samo jak nosiłam przed ciąża, ale nie są mi zbyt wygodne bo opadają w kroku. Może jeszcze brzuch za mały żeby ten panel się utrzymał? Nie wiem, w każdym razie cena nie jest duża więc ujdzie na szybkie wyjścia. A jeżeli chodzi i leginsy to są bardzo zawyzone, ale mega wygodne.
 
Ja mam leginsy z lidla, kupiłam mój numer i niestety są za duże. Też mi opadają w kroku i szew mnie ociera. Liczę na to, że wraz z przyrostem brzuszkowym będą się lepiej trzymać, ale do łażenia po domu są jak znalazł.
 
Ja po prenatalnych. Wszystko ok :). Ale mimo staran córeczka nie chce pokazać buźki. Jak już przekrecila się troszkę w naszą stronę to zaslonila twarz rączka. 😁😍
Zobacz załącznik 1099752
Cudownie, że wszystko dobrze 😊 mój mały też się nie pokazał tzn buźki, wstydliwe są te nasze dzieci 🤭


Ja mam leginsy z lidla, kupiłam mój numer i niestety są za duże. Też mi opadają w kroku i szew mnie ociera. Liczę na to, że wraz z przyrostem brzuszkowym będą się lepiej trzymać, ale do łażenia po domu są jak znalazł.
Taki plus że tendencja jest wzrostu wagi, bo ja mam z leginsami to samo 🙈
 
Ostatnia edycja:
Witajcie. Od poniedziałku fatalnie sie czuje, zjadlam kapuste kiszona i mi bardzo zaszkodziła.. cala noc 🤮 wczoraj tak samo do południa.. bałam się,że z córeczka się coś dzieje, bo co zjadłam delikatnego to odrazu biegiem do lazienki.. :/ żołądek mnie boli do tej pory, wczoraj byłam u ginka dostałam zastrzyk i przepisał mi elektrolity. No i oczywiście,szyjka mi sie skrocila,założył mi pessar. (Zastrzyk troszke pomógł bo juz tak czesto nie odwiedzam toalety,ale żołądek.. juz nie wiem jak mam spać 😪)
 
Witajcie. Od poniedziałku fatalnie sie czuje, zjadlam kapuste kiszona i mi bardzo zaszkodziła.. cala noc 🤮 wczoraj tak samo do południa.. bałam się,że z córeczka się coś dzieje, bo co zjadłam delikatnego to odrazu biegiem do lazienki.. :/ żołądek mnie boli do tej pory, wczoraj byłam u ginka dostałam zastrzyk i przepisał mi elektrolity. No i oczywiście,szyjka mi sie skrocila,założył mi pessar. (Zastrzyk troszke pomógł bo juz tak czesto nie odwiedzam toalety,ale żołądek.. juz nie wiem jak mam spać 😪)

Współczuje zatrucia😔 mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie. Dobrze ze Twój lekarz ma możliwość założenia pessara, bo wiele dziewczyn musiało isc do szpitala, a wiadomo jaka teraz sytuacja.
Ja noc przespałam chyba najlepiej od kilku miesięcy. Jutro mam połówkowe i od kilku dni odliczam każda godzinę- byle do jutra rana.
 
Współczuje zatrucia😔 mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie. Dobrze ze Twój lekarz ma możliwość założenia pessara, bo wiele dziewczyn musiało isc do szpitala, a wiadomo jaka teraz sytuacja.
Ja noc przespałam chyba najlepiej od kilku miesięcy. Jutro mam połówkowe i od kilku dni odliczam każda godzinę- byle do jutra rana.
Dla mnie to dramat bo nigdy sie tak fatalnie nie czułam... nawet jedzenie mi przeszkadza , jutro mam dostac kroplowke. Tak na szczescie mialam ta możliwość i założył mi na miejscu.
Ono to swietnie , bedzie dobrze
 
reklama
Dziewczęta, jeśli któraś z Was pisała do mnie w sprawie dostępu do prywatnego wątku i nie dostała odpowiedzi/dostała link ale nie działa lub zwyczajnie jeszcze nie pisała, a chciałaby dołączyć, poproszę o info na priv 😅
 
Do góry