reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziękuję
emoji3059.png

U mnie brzuch wygląda jak ciąża spożywcza
emoji23.png
. Ale jak dotknę po środku i z lewej strony to jest twardy (dziewczyny ułożone są prawie jedna za drugą więc pewnie temu właśnie bardziej z lewej strony).
Tak z innej beczki, na Netflixie wyszedł serial (chyba można go nazwać dokumentalnym) pt. 'Niemowlęta'. Bardzo polecam przyszłym mamom jak i tatusiom
emoji3059.png
. Mężowi tak się buzia uśmiecha jak widzi roześmiane maleństwa, że aż się wzruszam
emoji7.png
emoji7.png
No to niedługo będzie miał aż dwa roześmiane malenstwa🥰 zaczęłam oglądać i juz ryk, jak dzidzia się urodziła 😁ale stwierdziłam że poczekam na narzeczonego z tym bo jemu też sie ten serial przyda☺️
 
reklama
Hej dziewczyny przeczytałam to forum i postanowiłam do Was dołączyć😉 u nas będzie chłopiec a termin mamy na 14.08.2020. Właśnie rozpoczął nam się 16tydzien brzuch w tygodniu nam się zaokrąglił także już coś widać, dolegliwości też minęły bynajmniej większość...
 
Hej dziewczyny przeczytałam to forum i postanowiłam do Was dołączyć[emoji6] u nas będzie chłopiec a termin mamy na 14.08.2020. Właśnie rozpoczął nam się 16tydzien brzuch w tygodniu nam się zaokrąglił także już coś widać, dolegliwości też minęły bynajmniej większość...

Witamy na sierpniowkach [emoji177]
 
Hej dziewczyny przeczytałam to forum i postanowiłam do Was dołączyć😉 u nas będzie chłopiec a termin mamy na 14.08.2020. Właśnie rozpoczął nam się 16tydzien brzuch w tygodniu nam się zaokrąglił także już coś widać, dolegliwości też minęły bynajmniej większość...
Kurde to ja nie wiem w którym tygodniu jestem. Ja mam termin na 1.08 a też myślałam że jestem w 16.o rany😁
 
Hej dziewczyny przeczytałam to forum i postanowiłam do Was dołączyć[emoji6] u nas będzie chłopiec a termin mamy na 14.08.2020. Właśnie rozpoczął nam się 16tydzien brzuch w tygodniu nam się zaokrąglił także już coś widać, dolegliwości też minęły bynajmniej większość...

Hejo;) To chyba rozpoczął się 15t ? ;)
U mnie tez termin 14 sierpnia i dolegliwości minęły w tym tygodniu. W koncu moge jesc, bo na wadze caly czas na minusie ;)
Kiedy poznaliscie płec? Bylo dobrze widoczne? U nas na prenatalnych w 13t nic nie było widać...
 
U mnie na prenatalnych lekarz nic nie chciał powiedzieć w 13tc, a tydzień temu mój prowadzący wygadał się, że baby [emoji3059] ale na 90%.
 
Mi lekarz tłumaczył że jeśli mam 15+2 to jest 16 tydzień a dzisiaj mi tak wypada i na aplikacji też tak mam. Ale może różnie to obliczają nie mam pojęcia 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_20200222-205335.jpg
    Screenshot_20200222-205335.jpg
    165,6 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry