reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Hejo;) To chyba rozpoczął się 15t ? ;)
U mnie tez termin 14 sierpnia i dolegliwości minęły w tym tygodniu. W koncu moge jesc, bo na wadze caly czas na minusie ;)
Kiedy poznaliscie płec? Bylo dobrze widoczne? U nas na prenatalnych w 13t nic nie było widać...
Płeć poznaliśmy 5 lutego a dzień później na prenatalnych potwierdził lekarz na 100%, mały dobrze się ułożył. Na wadze też mam mniej o kg... Bo ciężko z jedzeniem było
 
U mnie 13+6 i to jest 13tc termin mam według OM na 23.08 ale po prenatalnych wyszło ze ciąża starsza i mamy 14+5 choć ja z OM liczę bo znam swoje cykle.
Aplikacja ciąża + pokazuje prawidłowo czyli liczy skończony tydzień. Nie ma co sobie dodawać bo później na poród się niepotrzebnie długo czeka [emoji13]
 
Mi lekarz tłumaczył że jeśli mam 15+2 to jest 16 tydzień a dzisiaj mi tak wypada i na aplikacji też tak mam. Ale może różnie to obliczają nie mam pojęcia 😉

Jeśli masz 15 tydzień i 2 dzień to jest dalej 15 tydzień, nie 16. 16 jest wtedy jak masz równe tygodnie.
Jak trafisz na porodówkę np w 38 tygodniu i 2 dniu to i tak Ci zapiszą że urodziłaś w 38. Tak liczą lekarze i w szpitalach. Trzeba mieć równe tygodnie.

Ja mam termin na 5 sierpnia więc u mnie to 16 tydzień + 4dni więc to 16 tydzień a nie 17 :)
 
Dziewczyny a jak siedzicie to ten brzuch ciazowy jest ciągle napięty czy mozna jeszcze złapać "faldke"? I jak leżycie to jest miękki? Wybaczcie moje pytania na poziomie 😁
 
Jeśli masz 15 tydzień i 2 dzień to jest dalej 15 tydzień, nie 16. 16 jest wtedy jak masz równe tygodnie.
Jak trafisz na porodówkę np w 38 tygodniu i 2 dniu to i tak Ci zapiszą że urodziłaś w 38. Tak liczą lekarze i w szpitalach. Trzeba mieć równe tygodnie.

Ja mam termin na 5 sierpnia więc u mnie to 16 tydzień + 4dni więc to 16 tydzień a nie 17 :)
[
 
U mnie 13+6 i to jest 13tc termin mam według OM na 23.08 ale po prenatalnych wyszło ze ciąża starsza i mamy 14+5 choć ja z OM liczę bo znam swoje cykle.
Aplikacja ciąża + pokazuje prawidłowo czyli liczy skończony tydzień. Nie ma co sobie dodawać bo później na poród się niepotrzebnie długo czeka [emoji13]
Również korzystam z ciazy+. Termin 21. 08.czyli 14.t2d. Pokazuje prawidłowo :)
 
reklama
Dziewczyny pokażcie brzuszki [emoji177] to mój dziś
IMG_6830.JPG
 
Do góry