reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Cześć Dziewczyny. Robilyscie wyniki na Hbs? Dziś właśnie odebrałam i trochę się martwię bo wynik jest reaktywny >1000.00 index.😕
 
Witam nowe dziewczyny.
Cudne zdjecia, ciesze się ze wszystko ok.
Ja zaczelam drugi trym tragicznie, bolem glowy i dzisiaj nawet przytulilam 🚽 pierwszy raz w tej ciazy.. w to juz skonczony 14tc wiec nie wiem co jest grane.. czuje sie fatalnie alr teraz zjadlam paczka i mi lepiej.
Ja wizyte mam dopiero 28.02 wiec czekam z niecierpliwoscia.

Ile mozna tego paracetamolu brac moze wiecie?
 
Witam nowe dziewczyny.
Cudne zdjecia, ciesze się ze wszystko ok.
Ja zaczelam drugi trym tragicznie, bolem glowy i dzisiaj nawet przytulilam 🚽 pierwszy raz w tej ciazy.. w to juz skonczony 14tc wiec nie wiem co jest grane.. czuje sie fatalnie alr teraz zjadlam paczka i mi lepiej.
Ja wizyte mam dopiero 28.02 wiec czekam z niecierpliwoscia.

Ile mozna tego paracetamolu brac moze wiecie?
Też miałam ostatnio napad migreny, cztery dni się męczyłam. Wzięłam Max. 4 tabletki na dobę. Czailam się czy wziąć czy nie i dlatego ten ból się tak rozwijał. To była masakryczne 4 dni :(
 
reklama
Do góry