reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja mam usg prenatalne w środę i też sie boję ale staram sie nie myśleć. Jutro natomiast mam usg piersi, podobno teraz obowiązkowe w ciąży wy też musicie robić?
Mi dała ginekolog skierowanie z prywatnej opieki medycznej w luxmedzie ale do niej poszłam w sumie tylko po skierowania na badania żeby trochę kasy zaoszczędzić a mój prywatny gin nic nie mówił że jest to konieczne więc w sumie z tą obowiązkowością to ciężko powiedzieć ;)
 
Kurde wizytę mam 13 lutego i sie stresuje czy wszystko ok z malestwem po ostatnich moich stresach uspokoję się dopiero jak będę czuć ruchy

Nie denerwuj sie, niepotrzebnie sie nakręcasz :) co moze byc źle. Ciało matki to najlepszy inkubatorek dla dziecka i nic mu nie grozi :)
 
Nie denerwuj sie, niepotrzebnie sie nakręcasz :) co moze byc źle. Ciało matki to najlepszy inkubatorek dla dziecka i nic mu nie grozi :)
Tak tylko że ja mam 5 aniołków tam na górze w tym jedna stracona blizniaki wcześnie 9tc a 3corcie przedwczesny "poród" w 20tc dla lekarzy poronienie przez poje.... Klinikę w Katowicach ligocie
 
Tak tylko że ja mam 5 aniołków tam na górze w tym jedna stracona blizniaki wcześnie 9tc a 3corcie przedwczesny "poród" w 20tc dla lekarzy poronienie przez poje.... Klinikę w Katowicach ligocie
Więc mam zryta banie 😋 i dopóki nie poczuje dzieciątka to nie będę spokojna. Taka oto paranoja 😁
 
A ta istotka byla w brzuszku wychuchana
 

Załączniki

  • IMG_20200130_085836.jpg
    IMG_20200130_085836.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry