reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Witajcie, też będę sierpniowa mamą termin na 26.08. To pewnie ostatni moment żeby do was dołączyć a bardzo bym chciała. Czasem was czytałam ale pierwszy raz sie udzielam na forum. Do tej pory nie byłam pewna czy napewno się uda, mam synka 4 lata a we wrześniu poronilam. Teraz zaczynam 11 t.c i myślę, że mogę odetchnąć narazie jest ok chociaż początek nie był najlepszy. W sobotę mam wizytę, mam nadzieję, że lekarz do którego chodzę założy mi wreszcie karte ciąży do tej pory kazali mi czekać. Pozdrawiam wszystkie mamy.
Witaj[emoji846]I zostań już[emoji6]
Chyba i tak większość z forum jest na prywatnym... Więc za dużo to Nas tu nie ma...
A co trzeba zrobić, żeby dołączyć do wątku prywatnego?
Trzeba napisać do Gabi, systematycznie idą listy do administracji z prośbą o dodanie[emoji846]
 
reklama
Matka nie panikuj, jestesmy tez tu a sukcesywnie dodawane sa nowe osoby. Trzeba zrozumiec ze to idzie do administracji a oni tez maja czasem młyn i trzeba czekać az odczytaja wiadomość.
Skoro takie hocki klocki z prywatnym forum... To nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam wszystkim zdrówka i bezbolesnego porodu [emoji846][emoji112]
 
Matka nie panikuj, jestesmy tez tu a sukcesywnie dodawane sa nowe osoby. Trzeba zrozumiec ze to idzie do administracji a oni tez maja czasem młyn i trzeba czekać az odczytaja wiadomość.
Ależ ja nie panikuje 😁 dzisiaj panikowałam na USG jak przez 30 min podglądaliśmy dziecko a mi w momencie napełnił się pęcherz i myślałam , że popuszczę 😂🤣
 
Znam bol usg z pełnym pęcherzem. Ja mialam w ost ciazy tak za każdym razem od 5 mc. Sprawdzanie blizny po cc. A jedynie z pełnym pęcherzem jest dobry obraz... A jak sprawdził bliznę to pozniej resztę myślałam ze popuszcze[emoji23]
Ależ ja nie panikuje [emoji16] dzisiaj panikowałam na USG jak przez 30 min podglądaliśmy dziecko a mi w momencie napełnił się pęcherz i myślałam , że popuszczę [emoji23][emoji1787]
 
reklama
Dziewczyny czekamy na Was na prywatnym ze spokojem kazda dostanie dostep. To troszke trwa niestety 😕
Ja jeszcze nad imieniem nie mysle. Jakos nie mam weny 😅
Ja to w sumie dziś tak przegrzebalam forum wstecz i przeczytałam o tym prywatnym 🤭 nawet do nikogo nie pisałam o dostęp ale zastanawiałam się gdzie Wy wszystkie się podziewacie 😁
 
Do góry