reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny !
ale nas sie nazbieralo juz 🙂 kurcze jeszcze mc i kazda bedzie w tym bezpieczniejszym i lepszym II trymestrze ❤️
co dzis na obiad pichcicie? My zamowilismy pizze 😅
Przyszedl moj detektor tetna plodu ale w aptece nie bylo zelu usg wiec musze czekac do 16 bo musieli zamowic z hurtowni.. brrr jestem niecierpliwa 🤦🏼‍♀️
Od wczoraj chodzą za mną ziemniaczki gotowane, jajka sadzone i jakieś ogóry 😁🤣 czekam aż mój książę się obudzi i pojedziemy do sklepu na zakupy bo samej mi nie pozwala...
 
reklama
A jak u Was dziewczyny z objawami ciążowymi? Czy któraś jeszcze zmaga się z okropnymi mdłościami? Ja od dwóch tygodni mam lepsze i gorsze dni. Śmiejemy się że maluszek ściska mnie za żołądek. Jak sobie radzicie z mdłościami?
U mnie zero apetytu, chociaż z drugiej strony jak zjem to jest troszkę lepiej, ale po czasie znowu wraca.
 
Od wczoraj chodzą za mną ziemniaczki gotowane, jajka sadzone i jakieś ogóry 😁🤣 czekam aż mój książę się obudzi i pojedziemy do sklepu na zakupy bo samej mi nie pozwala...
Ale się uśmiałam, ja właśnie zjadłam ziemniaki gotowane z jajkiem sadzonym, ale zamiast ogórka to wyciągnęłam buraczki.
Teraz odpoczywamy żeby się przyjęło. Bo to taki posiłek od tygodnia, do tej pory tylko kanapki z serem.
 
Cześć dziewczyny !
ale nas sie nazbieralo juz 🙂 kurcze jeszcze mc i kazda bedzie w tym bezpieczniejszym i lepszym II trymestrze ❤
co dzis na obiad pichcicie? My zamowilismy pizze 😅
Przyszedl moj detektor tetna plodu ale w aptece nie bylo zelu usg wiec musze czekac do 16 bo musieli zamowic z hurtowni.. brrr jestem niecierpliwa 🤦🏼‍♀️
Ja mam dziś krupnik. Jako że mieszkamy z moimi rodzicami to mama gotuje bo pracuje dopiero popołudniami.
Witaj w klubie, my też mamy prenatalne 19 lutego.
Ja po 19tym.
 
A jak u Was dziewczyny z objawami ciążowymi? Czy któraś jeszcze zmaga się z okropnymi mdłościami? Ja od dwóch tygodni mam lepsze i gorsze dni. Śmiejemy się że maluszek ściska mnie za żołądek. Jak sobie radzicie z mdłościami?
U mnie zero apetytu, chociaż z drugiej strony jak zjem to jest troszkę lepiej, ale po czasie znowu wraca.
Mnie meczyly mdlosci na poczatku ale to glownie przed sniadaniem. Miewalam tez czasami gorsze dni ale to rzadko. Dokad jestem w ciazy malo miesa jem bo mnie odrzucilo. Teraz juz lepiej np kurczaka zjem ale z szynkami i parowkami sie nadal nie lubimy😅
 
Mnie meczyly mdlosci na poczatku ale to glownie przed sniadaniem. Miewalam tez czasami gorsze dni ale to rzadko. Dokad jestem w ciazy malo miesa jem bo mnie odrzucilo. Teraz juz lepiej np kurczaka zjem ale z szynkami i parowkami sie nadal nie lubimy😅
To ja właśnie pieczonego kurczaka nie, w sumie żadnego mięsa nie, ale zjadłabym jakąś kanapkę z maka :D
 
reklama
Ja tez mysle nad tym detektorem tętna ale nie wiem czy to nie bedzie bardziej mnie stresowalo jak nie bede mogła złapać malucha. W 4 ciazach skupiałam sie ka kopniakach. Kurcze czym czlowiek starszy to bardziej świadomy i różne mysli chodzą po glowie. Byle do prenatalnych i mysle ze troche odetchne.
A u mnie dzis kapusniak, gar na dwa dni, przynajmniej mam taka nadzieje bo moja szarańcza potrafi taki gar w jeden dzien wykończyć. A na kolacje zrobie placki ziemniaczane z sosem czosnkowym. A maz piers kurczaka grilowana i warzywka
Cześć dziewczyny !
ale nas sie nazbieralo juz [emoji846] kurcze jeszcze mc i kazda bedzie w tym bezpieczniejszym i lepszym II trymestrze [emoji3590]
co dzis na obiad pichcicie? My zamowilismy pizze [emoji28]
Przyszedl moj detektor tetna plodu ale w aptece nie bylo zelu usg wiec musze czekac do 16 bo musieli zamowic z hurtowni.. brrr jestem niecierpliwa [emoji2360]
 
Do góry