reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry, u nas ciężka chorowita noc, już chce być zdrowa i żeby Bąbel był zdrowy [emoji22]ciężko się choruje razem z dzieckiem [emoji85]
 
Ja Siemianowice :)

Właśnie miałam Ci też to polecić bo mnie moja gin tam wysyła.
@jagus_87 Ty tam będziesz robiła? Skąd jesteś?
Tak, tam[emoji6]Jestem z Rybnika, a Ty też gdzieś blisko?
I na połówkowe warto iść tam do dr Włoch (nie wiem czy jeszcze tam pracuje, 3 lata temu miałam szczęście się do niej dostać) - jak mówi mój gin to "gwiazda polskiej diagnostyki prenatalnej"
 
Tak, tam[emoji6]Jestem z Rybnika, a Ty też gdzieś blisko?
I na połówkowe warto iść tam do dr Włoch (nie wiem czy jeszcze tam pracuje, 3 lata temu miałam szczęście się do niej dostać) - jak mówi mój gin to "gwiazda polskiej diagnostyki prenatalnej"
Ja jestem z Siemianowic. Mi lekarka napisała na kartce żeby iść do Czuby albo Raka.
 
Nie mam na NFZ właśnie bo na pierwsze prenatalne jak dzwoniłam na NFZ to już miejsc nie było . Więc zdecydowałam ,że idę prywatnie. W tym tygodniu zaczynam 13 tc więc ciężko gdziekolwiek , nawet prywatnie się wcisnąć 😔
Kochana j a k masz skierowanie to dzwoń do rudy Śląskiej powiedz ze odwołali bo lekarz chory może Ci się uda
 
Dziewczyny czy Wam dzieje się coś w ciąży że skóra??
W żadnej ciąży tak nie miałam a teraz moje dłonie to jakaś tragedia.
Swedza pieka normalnie masakra.
Zdjęcia nie oddają tego dokładnie tym bardziej że nasmarowalam mascia.
Też mam suche dłonie, ale nie pomyślałam że to od ciąży 🤔
 
Ja jestem z Siemianowic. Mi lekarka napisała na kartce żeby iść do Czuby albo Raka.
Mózg ciążowy, przecież napisałaś[emoji23]Czuba to chyba właściciel, miły facet, był przy pobieraniu krwi do Pappa[emoji846]A tego Raka nie kojarzę, teraz w sumie nie wiem do kogo mnie wpisała. A kiedy masz te badania?
 
reklama
Mózg ciążowy, przecież napisałaś[emoji23]Czuba to chyba właściciel, miły facet, był przy pobieraniu krwi do Pappa[emoji846]A tego Raka nie kojarzę, teraz w sumie nie wiem do kogo mnie wpisała. A kiedy masz te badania?
Jeszcze nie mam terminu, jak dzwoniłam to było jeszcze za wcześnie. Mam dzwonić 31 stycznia bo badanie będzie po 19 lutego. Już się oczywiście stresuje.
 
Do góry