reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Zapalenie krtani. Najgorszy jest ten suchy kaszel który mnie wykańcza. Co chwile drapie w gardle az dusi. I ogólnie osłabienie, cisnienie dzis na wizycie 105/48. Poki co mam leżeć wypoczywać, psikac do gardła, brac syrop. A jak bedzie gorzej to do internisty.

Leż i wypoczywaj!! Jak się nudzisz to poczytaj jakaś książkę albo oglądnij serial? Musisz wyzdrowieć dla maluszka [emoji1377] a latanie do niczego dobrego nie doprowadzi. Tylko łóżko Cię wyleczy [emoji85]
 
Zapalenie krtani. Najgorszy jest ten suchy kaszel który mnie wykańcza. Co chwile drapie w gardle az dusi. I ogólnie osłabienie, cisnienie dzis na wizycie 105/48. Poki co mam leżeć wypoczywać, psikac do gardła, brac syrop. A jak bedzie gorzej to do internisty.
Mnie tez chorobsko rozlozylo😭
Zdrowiej kochana ! Oby szybko przeszlo
 
Zdrowiejcie Kobietki :) ja na szczęście po przeziębieniu i dość wysokiej gorączce .. ta zima jest beznadziejna, zero poważniejszych mrozów i te bakterie i wirusy mają świetne warunki do bytowania . Ja ratowałam się Prenalenem i standardowymi domowymi sposobami ;)
 
Tego sie trzymam. Leze i odpoczywam. Nawet na obiad na szybko frytki dla dzieciaków a dla męża cukinia faszerowana bo jednak pilnuje sie dzielnie diety. Normalnie co chwila przysypiam. Az Mati ( najmłodszy) mama spisz?to ja lekcje sam zrobie [emoji23] za to starszych naganiac musialam. Normalnie nie wiem juz jak mam leżeć! Ale coz mus to mus. Szczególnie ze dzis widzialam te malutkie długie nóżki [emoji7]
Leż i wypoczywaj!! Jak się nudzisz to poczytaj jakaś książkę albo oglądnij serial? Musisz wyzdrowieć dla maluszka [emoji1377] a latanie do niczego dobrego nie doprowadzi. Tylko łóżko Cię wyleczy [emoji85]
 
Niestety mamy pogodę jaka mamy, jest mnóstwo tych wirusów, moja mame jak zlapalo to 3tyg z zycia wyjęte dwa antybiotyki. Schudla. Nic nie mogła jesc pić az ja cofalo po lekach i okropny suchy kaszel. Dlatego ja sie pilnuje i grzecznie siedze w domu ma dupie, a raczej leze [emoji16]
Zdrowiejcie Kobietki :) ja na szczęście po przeziębieniu i dość wysokiej gorączce .. ta zima jest beznadziejna, zero poważniejszych mrozów i te bakterie i wirusy mają świetne warunki do bytowania . Ja ratowałam się Prenalenem i standardowymi domowymi sposobami ;)
 
Tego sie trzymam. Leze i odpoczywam. Nawet na obiad na szybko frytki dla dzieciaków a dla męża cukinia faszerowana bo jednak pilnuje sie dzielnie diety. Normalnie co chwila przysypiam. Az Mati ( najmłodszy) mama spisz?to ja lekcje sam zrobie [emoji23] za to starszych naganiac musialam. Normalnie nie wiem juz jak mam leżeć! Ale coz mus to mus. Szczególnie ze dzis widzialam te malutkie długie nóżki [emoji7]

Ja już tez nie mogę się doczekać skanu i zobaczyć te malutkie raczki i nóżki!! Dobrze ze dziewczyny zdjęcia wrzucają to przynajmniej widzę jak moje teraz prawdopodobnie wyglada [emoji28]
Ale bym zjadła fryteczki mmm [emoji39] jeszcze takie domowe [emoji16]
 
Ja już tez nie mogę się doczekać skanu i zobaczyć te malutkie raczki i nóżki!! Dobrze ze dziewczyny zdjęcia wrzucają to przynajmniej widzę jak moje teraz prawdopodobnie wyglada [emoji28]
Ale bym zjadła fryteczki mmm [emoji39] jeszcze takie domowe [emoji16]
A który tydzień bo moja główka chyba nie zarejestrowała 😁? A co do frytek absolutnie popieram ! 🍟🍟
 
reklama
Mi dzis nie miala wgl robic usg ja poprosiła m i na szybko sprawdziła czy maluch ma sie ok ( Nie robila Wydruku) ale widzialam jak fika male. Powiedziała ze bardzo ruchliwe i pokazala jakie dlugie ma nóżki. Nie mogę doczekać sie prenatalnych. Strach jak nie wiem co, bo ciaza z synkiem w 2018 z ZE. Poki co wszystko wyglada ok. Ale dzis nawet logopedka Mateusza powiedziała mi ze jej przeziernosc wyszla 5.4 ale nie zgadza sie na. Amnio bo wierzy ze bedzie ok i liczy ze na polowkowym bedzie ok. Takze strach u mnie pozostanie do konca ale trzeba byc dobrej mysli bo inaczej człowiek by sie załamal
Ja już tez nie mogę się doczekać skanu i zobaczyć te malutkie raczki i nóżki!! Dobrze ze dziewczyny zdjęcia wrzucają to przynajmniej widzę jak moje teraz prawdopodobnie wyglada [emoji28]
Ale bym zjadła fryteczki mmm [emoji39] jeszcze takie domowe [emoji16]
 
Do góry