reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
A jakiej firmy jest Twój detektor?
Contec 😊 ten za 200 zł 😉
Dziewczyny błagam o odpowiedź czy któraś z was tez tak miała, że ustapiły wszystkie objawy ciąży ? Piersi mialam ogromne i caly czas mnie bolaly od kilku dni jakby wszystko przestało. Piersi zmalaly i wg nie bolą i czuje taką pustkę straszną jakby juz bylo po wszystkim.. gina mam za 2 dni i wychodze ze zmysłów już..
Kochana nie martw się na zapas, myślę, że obiawy nasilają się i słabną u każdej inaczej. Ja też kilka dni "spokoju" miałam i znowu się nasiliło 😊 koleżanka jest w ciąży starszej o 4 tygodnie i jej gin mówiła, że około 10-12 tyg obiawy mogą złagodnieć lub w ogóle ustać i nie ma to absolutnie wpływu na dzidziusia 😊 myślę, że same sobie robimy tylko niepotrzebne nerwy, będzie dobrze i takiej trzeba być myśli 😊👍
 
Ja tez co ciaza to paznokcie idealne ! A bez ciazy to pozal sie Boze 😅
Ja to robię hybrydy od 2 lat ciągiem, bez ściągania do zera jak to panie mówią "żeby oddychały" (to żaden dla nich odpoczynek jak hybryda jest wykonana prawidłowo). Za to ostatnio zrobiłam praktycznie na łyso, gdzie zawsze noszę dłuższe paznokcie...
 
Ja robie tytanowe.. Niema przeciw wskazan
Ale powiedzcie mi jak to do porodu wygląda trzeba mieć zdjete??
Czyste swoje paznokcie??


Dzień dobry przy wtorku 🥰😘
Z tego co pamiętam jak sis rodziła 2 lata temu (miała CC) miała zrobioną bezbarwną hybrydę. Moja klientka jest położną i mówiła, że chodzi tylko o wyłącznie o kolor płytki podczas zabiegu. Najlepiej żeby były bezbarwne. Przy niedotlenieniu paznokcie sinieją jako pierwsze - lekarze mogą stwierdzić, że coś jest nie tak. A klips nie musi być założony za palec, może być równie dobrze założony za ucho 😉
 
Witajcie . Straciłam nadzieję Kochane i chyba zaczynam się z tym godzić. Moja dzisiejsza beta wynosi niecałe 9tys gdzie normy lab zakładają że od 1-10 tyg ciąży powinno być od 200-200000 więc mój wynik jak na wiek ciąży (9t2d) jest maly. 😪 Plus do tego dochodzą plamienia,które od piątku cały czas są,tylko że teraz coraz ciemniejsze..czasami zaczynają przypominać okres 😩 w czwartek szpital ! Trzymajcie kciuki zebym przeżyła !
 
reklama
Do góry