reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Cześć ja już czekam do labo. Tylko dwie osoby przede mną to grzecznie czekam. Czuję się jak na kacu. Dobrze że mąż mnie przywiózł i mam kanapkę ale nie wiem czy bez herbatki mi wejdzie tak rano. A jak samopoczucie u was?
U mnie dzisiaj też kac :/
Wczoraj wróciłam z pracy i jak weszłam pod kołdrę to już niej nie wyszłam. Totalnie opuściły mnie wszystkie siły, a i dzisiaj z rana nie było lepiej. Teraz jest znośnie, ale zaczyna mnie powoli wszystko wkurzać. Jazd autem, noszenie kurtki :D
 
reklama
Hej, ja dzisiaj strasznie niewyspana. Wieczorem nie mogłam zasnąć, a rano przed 6 się przebudziłam i może jeszcze chwilę pospałam. O 8 już wstawać trzeba było, bo na 9 mam na wizytę. Chyba trzeba będzie w dzień jakąś drzemkę zrobić [emoji849]
 
A ocipiej ale masz nadzieję 🥰🥰
Juz niestety bardzo maleńka ....

A weź przestań! Lepiej tak niż od razu mieliby spisać na straty!
Jeśli tak lekarka mówi to widzi i szansę i nadzieję na to, że wszystko będzie dobrze! Ty też musisz cierpliwie zaczekać i się nie denerwować. Mój gin wczoraj mi powiedział, że suplementy suplementami, ale najważniejsza i w nieograniczonych ilościach kobiecie w ciąży potrzebna jest witamina "M jak Miłość" i wtedy mogą dziać się cuda :)

Pięknie powiedziane, ale wydaje mi sie, ze lekarka nie chciala wziac odpowiedzialnosci bo gadala, ze jak pracowala w szpitalu nie raz widziala jak dziewczyny przyjezdzaly ze skierowaniem a u nich na usg serca bily. Jak mi sie nic nie dzieje (a dzieje, juz kota do glowy dostaje, bo jestem w ciazy, której nie ma!!!!) to mam czekać. Tylko na co skoro moj pęcherzyk wg niej wyglada na 4tc a ja jestem 8t2d!!!! Szkoda gadać...

Kochana czyli jest nadzieja 🤞🤞🤞 czekanie wiadomo jest najgorsze, bo to stres, ale czasami warto 💪🤗 co się zmieniło dokładnie od poprzedniej wizyty?
Kochana, zmienilo sie tyle, ze na poprzednich dwóch usg poza pecherzykiem bylo jeszcze cialko żółtkowe a wczoraj go nie mogla znalezc i stwierdzila, ze nie ma. ...
 
Hej, ja dzisiaj strasznie niewyspana. Wieczorem nie mogłam zasnąć, a rano przed 6 się przebudziłam i może jeszcze chwilę pospałam. O 8 już wstawać trzeba było, bo na 9 mam na wizytę. Chyba trzeba będzie w dzień jakąś drzemkę zrobić [emoji849]

Zastanawiałam się czy tylko ja codziennie budzę się punkt 5:52 lub po 6 i już koniec spania.
Później na sile jest godzina drzemki i do pracy idę jak zombie[emoji53]
Trzymam kciuki daj znać jak po wizycie [emoji110]
 
Juz niestety bardzo maleńka ....



Pięknie powiedziane, ale wydaje mi sie, ze lekarka nie chciala wziac odpowiedzialnosci bo gadala, ze jak pracowala w szpitalu nie raz widziala jak dziewczyny przyjezdzaly ze skierowaniem a u nich na usg serca bily. Jak mi sie nic nie dzieje (a dzieje, juz kota do glowy dostaje, bo jestem w ciazy, której nie ma!!!!) to mam czekać. Tylko na co skoro moj pęcherzyk wg niej wyglada na 4tc a ja jestem 8t2d!!!! Szkoda gadać...


Kochana, zmienilo sie tyle, ze na poprzednich dwóch usg poza pecherzykiem bylo jeszcze cialko żółtkowe a wczoraj go nie mogla znalezc i stwierdzila, ze nie ma. ...
Wiesz co... Ja bym chyba udała się do innego lekarza, bo chyba nie ma nic gorszego niż dawanie fałszywej nadziei. Dla żadnego lekarza to nic przyjemnego, ale wydaje mi się, że najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo.. Bynajmniej ja wolałabym wiedzieć odrazu co jest grane, przejść przez to i jak najszybciej zacząć od nowa. Ja poroniłam w kwietniu, a zaszłam ponownie w listopadzie i to po trafionej diagnozie, bo wcześniej przez 4 lata nie udawało się kompletnie.
 
Wiesz co... Ja bym chyba udała się do innego lekarza, bo chyba nie ma nic gorszego niż dawanie fałszywej nadziei. Dla żadnego lekarza to nic przyjemnego, ale wydaje mi się, że najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo..

Wydaje mi się, że nikt przed 9tc raczej nie podejmie decyzji.
A czy beta w dalszym ciągu rośnie ?
 
Witam się i ja, od 6 na nogach ale chodzę spać kurami wiec nie narzekam. Obudziłam się z zimnem na ustach 🥺 kurczę mam nadzieje ze to nie szkodzi dzidzi??

Trzymam kciuki dzisiejsze wizyty!!
 
reklama
Witam się i ja, od 6 na nogach ale chodzę spać kurami wiec nie narzekam. Obudziłam się z zimnem na ustach 🥺 kurczę mam nadzieje ze to nie szkodzi dzidzi??

Trzymam kciuki dzisiejsze wizyty!!
Tzn z opryszczka? Najważniejsze jest czy to pierwszy raz kiedy Ci wyskoczyła, czy zdarzało się przed ciążą? Bo jeśli masz juz wirusa w sobie to nie jest groźne, najgorzej zarazić się pierwszy raz. I chyba najgorsza to ta opryszczka narządów rodnych. Chociaż taka na ustach też bym leczyla
 
Do góry