reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Oooo matko, ale numery :o:szok: tym bardziej wolę wątki zamknięte!
Tez jestem tego zdania Ze lepszy zamknięty.
Boje się za dużo pisać. Niektórzy nie są normalni. Na jednym wątku kilka lat temu tez pisała z nami koleżanka. Nawet urodziła zdjęcie wrzuciła a później się okazało ze to troll i niektóre informacje o niektórych z nas wykorzystała.
 
reklama
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Przepraszam


U mnie niema pory
Ja ich rzadko kiedy niemam
Dzis w domu dostałam nowa ksywe od syna i chlopa RZYGUŚ

🤣 no wiesz tyle się czyta o porannych, a że to mój pierwszy debiut ciążowy jestem trochę zdziwiona🤨 już nawet tempke mierzyłam bo miałam wrażenie ze mnie jakaś grypa rozkłada..wg OM 7+1 wg usg 6+4 i do tej pory tylko jadłam i jadłam [emoji200][emoji85] i czytałam ze zdziwieniem Wasze objawy [emoji38]
Rzyguś całkiem ładnie jeszcze trochę i wszystkie zmienimy nicki na coś adekwatnego do sytuacji 🤣
 
Jest sprawa: może któraś z was chciała zrobić Test NIFTY™ .
50% Off.png

  • Bezpieczny i nieinwazyjny - bez ryzyka poronienia.
  • Prosty. Wymaga tylko 10 ml krwi matki, dostępny już od 10 tygodnia ciąży.
  • Dokładny. Powyżej 99% czułości w wykrywaniu trisomii, jak np. zespół Downa.
  • Wiarygodny. Około 5 000 000 testów wykonano na całym świecie z wynikiem fałszywie pozytywnym wynoszącym zaledwie 0,1%.
Robi się go pomiędzy 8 -24 tygodniem ciąży. Jego koszt to ponad 2 tys. zł, ale dwie babyboomowe mamusie będą mogły go zrobić bezpłatnie. Za chwilę kończymy przyjmowanie zgłoszeń, więc macie mało czasu. Link Link do: Czy chcesz zrobić test NIFTY? Zgłoś się do nas!

I zdjęcie, żeby test nie umknął.
 
Ostatnia edycja:
Ja 28 lat, blondynka z mężem na stanie od 2 lat i do tego masą zwierząt. Pierwsza ciąża po prawie 2 latach starań.
 
Spać nie mogę przez to wszystko szukam po necie czy to normalne czy jest jeszcze szansa masakra[emoji33][emoji2962]
Ja 35 skończę za chwilę 3 dzieci

No nie dam rady chyba [emoji24][emoji24][emoji24]
 
reklama
Do góry