reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Oo to cali my 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20200102_221152.jpg
    Screenshot_20200102_221152.jpg
    125,9 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Bo my tacy nie wyraźni
A kto wie czy mój ex mąż mnie nie śledzi i nie zarzuci publikacji zdjęć syna 🤷‍♀️
No właśnie ja nic nie wrzucam jeszcze, ex męża nie mam ale pewne podejrzenia mam ze ktoś mnie śledzi bo zawsze lubił to robić. Ja tu już miałam swoje konto z imieniem właśnie jak byłam w ciąży z młodszym. Kilka lat się udzielałam. I to mnie zgubiło. Nagle ktoś się mnie pyta czemu to tak czy tak a ja zgłupiałam a ona sobie przeczytała na forum. Wszystko powoli kasowałam
 
reklama
No właśnie ja nic nie wrzucam jeszcze, ex męża nie mam ale pewne podejrzenia mam ze ktoś mnie śledzi bo zawsze lubił to robić. Ja tu już miałam swoje konto z imieniem właśnie jak byłam w ciąży z młodszym. Kilka lat się udzielałam. I to mnie zgubiło. Nagle ktoś się mnie pyta czemu to tak czy tak a ja zgłupiałam a ona sobie przeczytała na forum. Wszystko powoli kasowałam
Oooo matko, ale numery :o:szok: tym bardziej wolę wątki zamknięte!
 
Do góry