reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja się melduję po wczorajszej wizycie :) 6+2 serduszko bije 120 uderzeń/minutę. Termin zgodny z OM na 3 sierpnia. Na ból głowy wyłącznie paracetamol. Pod
Dpytywalam o zwolnienie. Jeśli nic się nie dzieje t.j ciąża nie zagrożona to dopiero od 20 tyg. Jakaś masakra. Ledwo dojeżdżam do pracy. Codziennie proszę, żeby ktoś mi ustapila miejsca w busie. Nie ma opcji ze bede sie tak meczyla do 5 msc. Jesli ona nie da to pojde dp innego lekarza.
Gratulacje!
To szkoda, że tylko patrzy lekarz czy ciąza zagrożona, Twoje złe samopoczucie juz się nie liczy..
 
reklama
@Pikusiowa dziwny ten lekarz. Zalezy od stanowiska ale niektore niefizyczne sa baaardzo stresujace.. wiem ze kiedys pracowaly baby w polu tam rodzily i wracaly do roboty, ale teraz swait jest inny, ja pracowalam w obu ciazach ile sie dalo. W drugiej niestety skonczylo sie jak sie skonczylo dlatego mam teraz podejscie olewawcze i ide na zwolnienie od razu.
Za duzo mam stresu w pracy.

Co do radosci we wczesnej ciazy. Ja z drugiej ciazy wgl sie nie cieszylam bo nie mialam na to czasu.. teraz ciesze sie kazdym dniem. Maz studzi moje emocje bo wie co przeszlam.. mialam ciezki rok. Jak beta wyjdzie ladna to bede skakac z radosci. Rodzice pogratulowali i mama zyczyla nam zeby sie udalo i bylo wszystko ok
 
Witam Was 🙂 ja wczoraj wieczorem sobie trochę popłakałam 😭 Powód ? Nieznany 😂 Zapewne rozchodziło się o wszystko 😂 Odpukać,u mnie nie ma ani mdłości ani wymiotów. Może na to za wcześnie,ale cieszę się z kazdego dnia że ich nie ma 😂 Buziaki dla Was na calutki dzień 💋
 
@Avisia @Pikusiowa brawo, to są wspaniale wieści w tej lekko szary grudniowy poranek.
Witam się Siostry. U mnie też poranek nie należał do najfajniejszych, codziennie rano mi niedobrze i ciężko przełknąć nawet tabletkę i popić wodą. Jeśli są tutaj dziewczyny które biorą Euthyrox lub inny preparat z lewotyroksyną, trzeba tabletkę brać na czczo, minimum pół godziny przed posiłkiem, ale najlepiej jeszcze wcześniej przed, oraz nie wolno łączyć jej z kawą j herbatą. Mój endokrynolog powiedział, że kofeina zaburza wchłanianie tyroksyny, a już na pewno nie wolno jej łączyć z żadnymi innymi lekami i łykać większej ilości tabletek. Odstęp wymagany i już. No to takie info od cioci dobra rada 😅
Jeśli chodzi o L4, to ja bym po prostu chciała na kilka dni albo tydzień może, a lekarz bardzo chętny do wypisania zwolnienia w takiej wczesnej ciąży, tylko jakoś lojalność mi nie pozwala. Ale się zobaczy 🤔
 
Jestem po wizycie. Ciąża potwierdzona, mam kartę ciąży. Ale doktor mnie tylko zbadał:'gratulacje, jest pani w ciąży ' i tyle, żadnego usg. Mam przyjść za 3 tygodnie a na usg za 5 tygodni. Za 2 tygodnie badania mam zrobic. Idę w przyszlym tygodniu na usg prywatnie, nie będę tyle czekać, nawet nie ma opcji. 😋 A i mam brać witaminy Prenatal.
 
Jestem po wizycie. Ciąża potwierdzona, mam kartę ciąży. Ale doktor mnie tylko zbadał:'gratulacje, jest pani w ciąży ' i tyle, żadnego usg. Mam przyjść za 3 tygodnie a na usg za 5 tygodni. Za 2 tygodnie badania mam zrobic. Idę w przyszlym tygodniu na usg prywatnie, nie będę tyle czekać, nawet nie ma opcji. 😋 A i mam brać witaminy Prenatal.
Gratuluję, też mam już kartę ciąży, ale miałam robione usg. Który tydzień u Ciebie?
 
Jestem po wizycie. Ciąża potwierdzona, mam kartę ciąży. Ale doktor mnie tylko zbadał:'gratulacje, jest pani w ciąży ' i tyle, żadnego usg. Mam przyjść za 3 tygodnie a na usg za 5 tygodni. Za 2 tygodnie badania mam zrobic. Idę w przyszlym tygodniu na usg prywatnie, nie będę tyle czekać, nawet nie ma opcji. 😋 A i mam brać witaminy Prenatal.
Gratuluję, też mam już kartę ciąży, ale miałam robione usg. Który tydzień u Ciebie?
 
reklama
Do góry