reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Mój też ma czerwone policzki zwłaszcza wieczorami i nasza pediatra powiedziała że to od zębów, że ukrwienie w całej buźce jest silniejsze. Franek ma to jak mocno się wyzywa na gryzakach, a są dni kiedy policzki są normalne. Ale może skonsultuj to że swoim lekarzem bo każde dziecko jest inne 😉
Mój potworek to miał już te smoczki od butelek we wszystkim maczane żeby zassał i nie daje się na to nabrać 🤦‍♀️Ale za to już ostro wsuwa stale pokarmy, najbardziej mu smakuje awokado jak pociaplam z bananem i blenduje mu jarzyny z kurczakiem z rosołu... Jakoś to lepiej smakuje niż te sloiczkowe💪
 
reklama
Mój też ma czerwone policzki zwłaszcza wieczorami i nasza pediatra powiedziała że to od zębów, że ukrwienie w całej buźce jest silniejsze. Franek ma to jak mocno się wyzywa na gryzakach, a są dni kiedy policzki są normalne. Ale może skonsultuj to że swoim lekarzem bo każde dziecko jest inne 😉
Mój potworek to miał już te smoczki od butelek we wszystkim maczane żeby zassał i nie daje się na to nabrać 🤦‍♀️Ale za to już ostro wsuwa stale pokarmy, najbardziej mu smakuje awokado jak pociaplam z bananem i blenduje mu jarzyny z kurczakiem z rosołu... Jakoś to lepiej smakuje niż te sloiczkowe💪
Dzieki za szybka odpowiedz.
Mysle ze to moze byc to samo poniewaz tez nie zawsze sa czerwone a gryzie jak oszalaly. Albo opcja domowego ogrzewania.
W razie alergii to raczej by bylo po jedzeniu a ja sobie niczego nie odmawiam i po moim mleku ani zwyklym mm nic sie nie dzieje niezwyklego. Nic na ciele nie widac.

Oj ale szybko to pol roku nam zlecialo 😂
Juz przeszlo rok tu klikamy 😉
 
No ja też nie wiem kiedy to zleciało 😂 Przecież dopiero co siedział sobie młody w brzuchu 🙂 Podejrzewam że nawet się nie obejrzymy a nasze pociechy już będą chodzić 😁
My jutro lecimy na kolejne szczepienie... Co się musiałam nachodzić żeby recepte na tą 6w1 dostać to głowa mała 🤦‍♀️ a to że nie ma pani doktor, potem pani doktor jest chora, potem że moja dyspozycja na receptę zaginęła... Nosz kur.. Czasami bez opierniczenia ich z góry na dół to się nie da
 
Moja na razie wszystko co dałam jej jeść to wcinała z apetytem. Ja staram się dawać to co od danego miesiaca już można. Raz dałam banana nie wiedziałam że to trochę później powinno być. I jaka straszna kupka:o.
Ale nie ma jak mleczko. Na widok butelki to uśmiech od ucha do ucha.
 
Mój młody też wszystko wcina. Czasami ma taką twarda kupkę i mało, ale na drugi dzień jest już normalna.
My już mamy dwa ząbki 🦷 (na tym zdjęciu samej twarzy je widać 😁 w sumie na rowerku też jak się mocno przybliży. Już są dosyć duże 😁)
Na pleckach już nie chce leżeć, odrazu się przekręca na brzuch i próbuje się przesuwać. Narazie mu idzie wkoło własnej osi, a do przodu ciężko. 😁
Łóżeczko już też opuściłam jedno niżej i wyjęłam kokon a i bujak też wczoraj sprzedałam, bo już mi z niego wychodził. A jak zapiełam pasy to się wściekał. Tylko chce siedzieć albo pełzać, mimo że mu zbytnio nie wychodzi 😂
IMG_20210117_121908.jpg  IMG_20210120_194024.jpgIMG_20210120_193957.jpgIMG_20210120_194610.jpg
 
Ja za bardzo nie szaleje z rozszerzaniem diety :D
Mamy czas.
@Patrycja1995 super synek :)
Mojej rozkladam koce na podlodze i tak samo zaraz pyk na brzuszek i kreci się :D
No a co dopiero za miesiac :) (bo twoj chyba miesiac starszy nie ? ) moja z 9 sierpnia.
Na bujaku lubi lezec ale pasy muszą już być bo kiedys tak samo wylądowała jak twoj mały :)
 

Załączniki

  • Polish_20210109_093150331.jpg
    Polish_20210109_093150331.jpg
    335 KB · Wyświetleń: 79
  • 20210113_154955.jpg
    20210113_154955.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 69
Nie, miesiąc nie.
Mój jest 29 lipca. 😊 Ale jest mega silny i bystry na ten wiek.

Oczywiście skarpetki cały czas ściągnięte albo mokre, bo nogi do buzi. 😂
IMG_20201223_095455_01.jpg
Ja za bardzo nie szaleje z rozszerzaniem diety :D
Mamy czas.
@Patrycja1995 super synek :)
Mojej rozkladam koce na podlodze i tak samo zaraz pyk na brzuszek i kreci się :D
No a co dopiero za miesiac :) (bo twoj chyba miesiac starszy nie ? ) moja z 9 sierpnia.
Na bujaku lubi lezec ale pasy muszą już być bo kiedys tak samo wylądowała jak twoj mały :)
 
To ściąganie skarpetek to chyba teraz u większości w tym wieku 😂 Mój jak mu skarpetkę pod kolano zaciągnę to się tak denerwuje ze nie może ściągnąć że od razu krzyk😁 My z rozrzeszaniem diety też na spokojnie ale zauważyłam że chętniej je jak sama mu ugotuje i zblenduje jarzyny niż te sloiczkowe... A rosół gerbera jest obrzydliwy bo sama próbowałam 😒 smakuje jak kostka rosołową pomieszana ze smalcem
 
Ale fajne Wasze dzieciaki sa!!!
Takie wesołe 😍😍😍
Moj tez juz łobuzuje. Przekreca sie na brzuch i z lewej i prawej Ale stęka bo nie umie na plecy wrócić 😂
Pełza!!!! Styl na glizde, tylek w gore, glowa w dół i szu do przodu. Ostatnio łóżka mu braklo i zaklinowal sie przy boku😂
Juz ubrania 74 . Ze stolu zrzuca wszystko.
Zly jak musi lezec. Zly jak glodny.
Śmieszkuje, rece wyciaga, podnosi sie do śniadania i rządzi calym domem. A wez mu cos nie daj po jego mysli to az burczy ze zlosci😂
Maly a juz typowy chlop😂😂😂😂
 
reklama
Moja jest bardzo wesoła A najbardziej cieszy się do swojego brata :) Aż śmieje się w głos. I rusza nogami recami jak szalona. Coś czuje że jaj zacznie chodzić to będzie szatan haha.
@Patrycja1995 widziałam na insta że mały jadł chrupki! Ale super. Ja tak się boję nowości 🙈
A do mamusiek karmiących MM niedługo zmiana mleczka na 2. Będziecie robić to stopniowo czy od razy skończy się 1 dajecie 2. ?
 
Do góry