reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja tak samo. Chyba to już jakieś hormony nami sterują. Gniazdo musi być ogarnięte :)

Ja to dziewczyny mam te dwa małe psy, dwa koty i bernardyna. Także ....😀 wyzywam na te kłaki, narzekam ale kocham je ogromnie. Teraz gdy mieszkam w domku i mam ogród to Trochę jest lżej bo większość czasu zwierzyniec jest na dworzu :)
 
reklama
No ja mam 2 psy i kota takze tez mam jeszcze większą schizę i jeżdżę na mopie i zbieram kłaczory z podłogi 😁 Ale nie wyobrażam sobie domu bez zwierzaków 🐈🐕 Teraz jak lekarz powiedział że młody się nie pcha na świat to już w ogóle wyszorowałabym wszystko szczoteczką do zębów 🤦‍♀️
Myślę żeby kupić sobie w prezencie jakiegoś irobota który trochę mi pomoże z tym kłakami. Podobno są specjalne dla tych co mają zwierzęta.
 
Tez polecam irobota :) na psie kłaki jak znalazł 😅👍🏻 Moja suni to cały rok chyba gubi tak samo 😅
Ja też w ferworze porządków od kilku dni 🥴 więc to chyba faktycznie - totalne ogarnianie gniazda przed 👶🏻🤞🏻🔥 czymś zająć się trzeba :)
Do tego na netflixsie obejrzałam już chyba wszystko co było 😂
 
A czy irobot przejeżdża przez progi? Bo niestety u nas w mieszkaniu przed każdym pomieszczeniem są takie 2cm progi i nie wiem czy on tego nie odczyta jako przeszkodę 🤔
Ja jeszcze dzisiaj ogarnęłam w szafach i na oddanie poszły 2 wory ciuchów 💪 nigdy takiego porządku na półkach nie miałam 😂
 
A czy irobot przejeżdża przez progi? Bo niestety u nas w mieszkaniu przed każdym pomieszczeniem są takie 2cm progi i nie wiem czy on tego nie odczyta jako przeszkodę 🤔
Ja jeszcze dzisiaj ogarnęłam w szafach i na oddanie poszły 2 wory ciuchów 💪 nigdy takiego porządku na półkach nie miałam 😂
Nie mam pojęcia czy przez tak wysokie przejedzie 🧐 ja nie mam progów tylko listwy między płytkami a wykładzina.
 
A czy irobot przejeżdża przez progi? Bo niestety u nas w mieszkaniu przed każdym pomieszczeniem są takie 2cm progi i nie wiem czy on tego nie odczyta jako przeszkodę 🤔
Ja jeszcze dzisiaj ogarnęłam w szafach i na oddanie poszły 2 wory ciuchów 💪 nigdy takiego porządku na półkach nie miałam 😂
Niestety ale raczej nie.. będzie widział to jako przeszkodę i odbije się od niej.
Czasem tez jak wjedzie na jakiś dywan/ wykładzinę to może odmówić współpracy. My tak mamy w sypialni - kawałek wykładziny koło lozka na który jak wjeżdża to koniec i karze się stamtąd zabrać 😅
 
Dzień dobry.
Witam się póki goście jeszcze śpią 🤷🏼‍♀️ że niby ja taki ranny ptaszek 🕊️ aż się wierzyć nie chce 😅
Też chcę sobie podarować odrobinę luksusu i zakupić iRobota. Bo ja nie znoszę dźwięku i zapachu odkurzacza 🙈 każdy ma jakiegoś bzika 🤷🏼‍♀️😂🤷🏼‍♀️ no i jak Was czytam to chyba się szybciej słyszę. Wydajecie się być zadowolone 😉 a i progów wielkich nie ma u nas ✌️😜

Tak się bałam że przyjadą goście a ja nie będę mogła 3 kroków zrobić znowu... Ale na razie czuję się super 👍 więc oby tak dalej 😉
 
reklama
Ja miałam wczoraj gość i i dziś kolejnych ale tylko teściów ;). Wczoraj synek poszedł do mojej mamy na noc A my z mężem pojechaliśmy wieczorem nad jezioro posiedzieć sobie. Bo wczoraj mieliśmy też święto 😍😀 6 lat temu mąż mi się oświadczył. 😃
20200725_201511.jpg
 
Do góry