reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Nospy nie ma. Jest niedozwolona w Niemczech. Jakbym miała pewnie już dawno bym wzięła... Dzięki 💚 kąpiel i melodia. I dzień w pozycji poziomej
Nospy nie ma. Jest niedozwolona w Niemczech. Jakbym miała pewnie już dawno bym wzięła... Dzięki 💚 kąpiel i melodia. I dzień w pozycji poziomej 🤦🏼‍♀️
O masz. To ta nospa to taka trucizna??
Odpoczywaj i niczym sie nie martw. Twoja mama z corka napewno sie szybko pogodzą.
Leżing i relaksing😉😉😉
Brzucholek teraz na pierwszym miejscu
 
reklama
Wiesz co, raczej odczuwam je sporadycznie. Kiedy za długo leżę lub za długo chodzę. Na całe szczęście nie powodują skracania się szyjki i cały czas mam tak samo długą 😊 ale jest to nieprzyjemne uczucie jak twardnieje 🤦🏻‍♀️
A ty też to odczuwasz ?
Ja mialam w poprzedniej ciazy ich ok 30 dziennie. Lezalam. Teraz odpukac mam ich malo ale leze duzo bo mi sie szyjka skrocila i zrobil sie lejek. Na badaniu ta część co jest zamknieta i twarda miala 2,7 cm. Ogolnie calosc miala 3,3 w ok 20tyg. Miala któraś z Was tak????
 
Cóż ja tak nie mam, ostatnio tydzien temu na badaniu moja miała 4,8 cm i od początku się utrzymuje na takim poziomie.
Myśle, że póki nie zejdzie poniżej 2,5 to nie jest źle, ale to i tak lekarze wiedzą lepiej :)
 
Mysic- Dzięki kochana 💚 niby wiem... Ale wytłumacz to tym cholernym hormonom 🤦🏼‍♀️ i jeszcze się nakręcam że ten stres dziecku szkodzi...i przez to jeszcze bardziej się stresuję 🤦🏼‍♀️ I głowa ogarnia to błędne koło...ale reszta nie 🤯

Suzie Ty też z długą łabędzią szyją 😂 później będziemy na trampolinie chyba skakać żeby się zaczęła skracać łaskawie 😂
 
E tam! Zazdroszcze wam tych szyjek!
Ide we wt do dr to zobacze co tam sie dzieje. Oby nie szpital. Bede w srodku 32 tyg. Instaluje ta lutke i zajadam magnez to mam nadzieje ze bedzie ok.
Jak juz weekend nadejdzie to bede pic litrami meliske z mdłą z nerwów 🤣
 
reklama
Do góry