reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzień dobry ☀
Mystic- jak w końcu się wydostałam to byłam najszczęśliwsza na świecie! Z moim największym skarbem pod pachą. I nic innego nie miało już większego znaczenia. A teraz jak to pisałam- to już że śmiechem.

Ale coś w tym jest! Gdyby faceci mieli rodzić to jednak populacja by się kurczyła 😂 Raz mogliby "macho" się popisywać, że co to nie oni i nie takie rzeczy ich nie ruszą. Drugiego porodu by raczej nie było 😂😂😂 Bosz... jakie to szowinistyczne 🤦🏼‍♀️😂😂😂
Dziewczyno!!! Jakby faceci mieli zachodzic w ciaze to na bank by antykoncepcja byla za free, tabletki po, aborcja, znieczulenia , badania. Zero zmuszan. A w szpitalach same cesarki 😂
Albo surogatki przyslugujace kazdemu Panu😂😂
 
reklama
Dzień dobry kochane mamusie 😁 jak wam mija tydzien ? U mnie zaczyna się remont 🙀 i jak na złość od wczoraj tak mnie bolą te więzadła macicy, że najlepiej to mi tylko w pozycji leżącej 🤦🏻‍♀️ Oby szybko przeszło !
Synuś to mi tak szaleje w brzuchu, że chyba naprawdę jakiś piłkarz mi rośnie albo tancerz break dance 😂
Jak tam wasze maluchy 😊
 
Dzień dobry 💙
U mnie kreatywnie, wczoraj uszyłam poduszki ozdobne do łóżeczka na prezent. Dziś odwiedza nas szwagierka z mężem i roczną solenizantką. Mają przywieźć torta 😋
Pogodę mamy cudowna wiec korzystam w miarę możliwości.
Odliczam do wizyty za 2 tygodnie. Jedna, w ten poniedziałek, się nie odbyła. Pojechałam i pocałowałam klamkę, a telefonu nikt nie odbierał. Zepsuli mi tylko wolny dzień. Od początku ciąży mam z opieka dla ciężarnych, przygody.
Miłego dnia 💕
 
Też mam wizytę za 2 tygodnie i już powoli zaczynam jako znosić. I na pewno z USG 😁 Dobrze że później już co 2 tygodnie.

Mam brzuch napięty od wczoraj praktycznie bez przerwy. Jak tylko wstanę i przejdę parę kroków. Jak leżę to się stopniowo rozluźnia ale jak wstaję to się znów napina. 😩
 
Mój się napina jak za długo stoję lub chodzę, tak to jest ok, ale wydaje mi się jak u skóry brakowało 🙊 jest olbrzymi i względnie twardy - 110cm W pasie - wybiło!
 
Biorę magnez. Inaczej mam skurcze łydek.

Ale ja myślę że to wszystko przez stres 🤦🏼‍♀️ moja mama pokłóciła się z moją córką i ma pretensje że nie opowiedziałam się po jej stronie (nie było mnie przy tym, nie opowiedziałam się po żadnej tylko wskazałam rozwiązanie problemu). Wczoraj zamiast herbatki na dzień matki była niepotrzebna nikomu dyskusja... Prosiłam, tłumaczyłam kilka razy że nie chcę z nią o tym rozmawiać bo zdania nie zmienię i do niczego to nie prowadzi. Aż w końcu wstałam i wyszłam. No i się zaczęło... wczoraj aż ciężko mi było się poruszać 😩 brzuch miałam jak kamień. Na to chyba magnez nie pomoże?
 
Biorę magnez. Inaczej mam skurcze łydek.

Ale ja myślę że to wszystko przez stres 🤦🏼‍♀️ moja mama pokłóciła się z moją córką i ma pretensje że nie opowiedziałam się po jej stronie (nie było mnie przy tym, nie opowiedziałam się po żadnej tylko wskazałam rozwiązanie problemu). Wczoraj zamiast herbatki na dzień matki była niepotrzebna nikomu dyskusja... Prosiłam, tłumaczyłam kilka razy że nie chcę z nią o tym rozmawiać bo zdania nie zmienię i do niczego to nie prowadzi. Aż w końcu wstałam i wyszłam. No i się zaczęło... wczoraj aż ciężko mi było się poruszać 😩 brzuch miałam jak kamień. Na to chyba magnez nie pomoże?
Ojej to faktycznie nieciekawa sytuacja. Pewnie nerwy sa powodem twardego brzucha. Meliske zaparz i mysle ze nospa by nie zaszkodzila. Połóż sie i odpocznij.
 
reklama
Nospy nie ma. Jest niedozwolona w Niemczech. Jakbym miała pewnie już dawno bym wzięła... Dzięki 💚 kąpiel i melodia. I dzień w pozycji poziomej 🤦🏼‍♀️
 
Do góry