reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja mam na 17 sierpień, ale prawdopodobnie będę miała cesarkę tydzień wcześniej. Dowiem się szczegółów dopiero 11 czerwiec po kolejnej wizycie.
Moj synuś miał 702g w 24+3 tc, na siatce centylowej jest ciut poniżej średniej.
Tak to wyglada ⬇
Zobacz załącznik 1116156
Z ostatniego badania wynika ze maly w 24+5 wyskoczylo ze wazy 796g i data na 25 lipiec zamiast 2 sierpien. Czyli jakby tydzien wiekszy?
 
Z ostatniego badania wynika ze maly w 24+5 wyskoczylo ze wazy 796g i data na 25 lipiec zamiast 2 sierpien. Czyli jakby tydzien wiekszy?
Tak by wypadało, ale z tego co wiem, datę porodu ustala się tylko raz, podczas pierwszych badań prenatalnych i tego się każdy lekarz trzyma. Często jest tak, ze dziecko na początku rośnie szybciej a później zwalnia i na odwrót.
 
Witajcie 😊 ja mam wizytę dopiero 19 maja 🤷🏻‍♀️ Ale już się doczekać nie mogę 😅 dzisiaj nieprzespana noc za mną 😖 ostatnio coś spać nie mogę i tylko szukam odpowiedniej pozycji 🤦🏻‍♀️ Jestem nieprzytomna 🤷🏻‍♀️
A wy jak tam 😊❤️
 
Na szczęście problemu ze spaniem nie mam, ale codziennie rano między 5-6 się już budzę i nie ważne o której zasnę 😣
mam wizytę u położnej na koniec maja a usg dopiero 11 czerwiec 😬 jak zniosą obostrzenia i wrócą usg 4D to zapisze się na koniec maja bo wtedy będzie 28tc, czyli najlepszy na piękne zdjęcia i film
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja melduję się jutro na wizycie. I też nie wiem czy będę miała USG... Mam nadzieję że tak! 😂 Miło by było... Ale już jajo znoszę. Już bym chętnie poszła 😁

Też wstaję codziennie o 5 rano. Czasami udaje się jeszcze przysunąć na chwilę. Ale 6:20 to max co może z tego być... 🤦🏼‍♀️ Nie wiem co to się wyprawia bo ja normalnie śpioch jestem 🙈
 
Do góry