reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Woooow. Duza panna 😍 Spora roznica 🤔lekarz nic nie mówił więc myślę, że waga jest w porządku, może po prostu mały będzie drobny 😊
Mi gin mówiła że moja dzidzia jest O tydzień większa :D i że przewiduje podobna wagę do takiej jak miał synek gdy urodziłam. Tj 3820g 60cm 🤭 A na wizycie w 23tc mała miała 570g :)
 
reklama
Mi gin mówiła że moja dzidzia jest O tydzień większa :D i że przewiduje podobna wagę do takiej jak miał synek gdy urodziłam. Tj 3820g 60cm 🤭 A na wizycie w 23tc mała miała 570g :)
Ooo ta waga juz jest blizej mojego maluszka 😁 Sporo urosła w ciągu 4 tyg. Super🥰 ważne że nasze maluchy rosną i mają się dobrze 😉
 
reklama
A na kiedy macie terminy??? Bedzie któraś ze mna 2sierpnia znosic jajo?😂
Ja mam na 17 sierpień, ale prawdopodobnie będę miała cesarkę tydzień wcześniej. Dowiem się szczegółów dopiero 11 czerwiec po kolejnej wizycie.
Moj synuś miał 702g w 24+3 tc, na siatce centylowej jest ciut poniżej średniej.
Tak to wyglada ⬇️
29526B68-949C-460E-8058-7CB9BEE27B7A.jpeg
 
Do góry