reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny.
Dziś pogoda deszczowa, ponura. Wyskoczyłam tylko do paczkomatu po spodnie dla męża i już się nie ruszam z domu 😁
Gotuje dziś barszczyk na obiad 😋

Jeśli chodzi o twardnienie brzucha to ja raczej nie mam tego problemu. Może czasami wieczorem jest twardszy niż zwykle, ale żadnego dyskomfortu przy tym nie odczuwam, więc chyba to nie to o czym wy mówicie.

Miłego dnia 😘
 
reklama
Mi nie twardnieje, ale czasem jak mała się wieści, to z jednej strony brzuch na maxa napięty, a z drugiej strony luźniejszy...
 
to u mnie calutki twardy jak kamień. Chwila i puszcza i jest ok. Ale to jest takie dość nieprzyjemne
 
Dzień dobry :)
Ja miałam do d. majówkę, bo mnie zaczęły w sobotę tak plecy z wieczora boleć, że spać nie mogłam i od tamtej pory ból się utrzymuje :( spać nie mogę, chodzić nie mogę, siedzieć nie mogę, już zupełnie nie wiem co robić. Wcześniej też pobolewało po wysiłku (spacer, sprzątanie, itd.), ale to starczyło, że odpoczęłam i przechodził a teraz to się ruszyć nie mogę, masakra. Dobrze, że do lekarza idę niedługo, może mi coś doradzi :p

Poza tym czuję się oszukana, bo miało padać całą majówkę, a padało (w Warszawie co najmniej), tylko jeden dzień i to nie cały. Gdzie mój deszcz!

My zwierzątek nie mamy, mąż się boi wszystkiego co większe od chomika :p poza tym astmatyk jest, to sierść w domu też dobrze nie robi... ale może kiedyś... 😜 ja to kociara jestem, u rodziców mój kot został jak się wyprowadziłam (klasyk :D ), ale ona nigdy za miła nie była, więc moja ciąża jej różnicy nie robi :D
My to mamy zoo. A co mąż powie na takie 7 msc maleństwo ?👋😅
Polish_20200505_150807388.jpg
 
Lipka maleństwo piękne 🤩

Mój brzuch działa jak radar. Jak tylko zbyt aktywnie się zabiorę za robotę to się napina i mąż od razu mnie kładzie. Na kanapie, łóżku- wszystko jedno. Mam leżeć bo inaczej gromy są ciskane...

Czekam na przesyłki i zabieram się za balkon. I huśtawki 😜 takie popołudnie mnie się wyobraża- huśtawka, mohito bezalkoholowe i dobra książka ⛱ trzeba sobie zorganizować wypoczynek 😉 Na razie pogoda szara-bura ale przecież w końcu musi się zmienić!

A to nasza łobuziara 😜

Polish_20200505_180141934.jpg
 
Ostatnia edycja:
@Lipka - no maleństwo jak się patrzy :D

Mi też brzuch twardnieje. Jak się tym zaniepokoiłam i sobie poczytałam internet to są to prawdopodobnie skurcze Braxtona-Hicksa, które mogą się pojawiać już od 20. tygodnia. Ale i tak lepiej chyba lekarza o to spytam :p
I też po większej aktywności zauważyłam, że brzuch robi się twardszy - np. na spacerze, czy przy sprzątaniu. Nie jest to bolesne, ale takie dość niekomfortowe uczucie.
 
Ja właśnie mam takie uczucie na całym brzuchu. Jakby skóry brakowało.
Do tego mała jest taka ruchliwa że już czasami te kopniaki sprawiają mi ból.
A twardnieje wam czasami brzuch ?
Czyli nie tylko ja tak mam .Konsultowałaś może się ze swoim lekarzem ? Mała tez daje się we znaki ale u mnie aktywuje się najbardziej miedzy 22 a 2 w nocy .Będzie ciekawie jak jej pora aktywności pozostanie po porodzie .
 
Czyli nie tylko ja tak mam .Konsultowałaś może się ze swoim lekarzem ? Mała tez daje się we znaki ale u mnie aktywuje się najbardziej miedzy 22 a 2 w nocy .Będzie ciekawie jak jej pora aktywności pozostanie po porodzie .
Tak już na ostatniej wizycie wspomniałam o tym. To moja gin powiedziała że mnie zbada i zobaczymy czy coś się dzieje czy taki urok. ;) i po badaniu okazało się że wszystko dobrze i że tak już mam.
 
reklama
Do góry