reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
180 stopni, tak 20-25 minut góra dół, sama zobaczysz, kiedy będą ok, dobrze wyrośnięte i często delikatnie pękają. Do foremek wlej ciasta do trzech czwartych wysokości, inaczej urosną wszędzie 🙈
Dosypalam kakao ale nie wiem czym nie za dużo... Bo mam ochotę na kakaowe 🙈
 

Załączniki

  • 8c2f442631b67f67422f72bb00073387.0.jpg
    8c2f442631b67f67422f72bb00073387.0.jpg
    69,4 KB · Wyświetleń: 63
Cześć dziewczyny ☺️ przyjmiecie mnie do swojego grona?
Parę słów o mnie- mam 31 lat, długo staraliśmy się o dzidziusia- 6 lat, w tym 5 lat to in vitro i w końcu za 6tym transferem po 3 pełnych symulacjach i zmienię leczenia na immunologie- udało się i pierwszy raz w życiu zobaczyłam betę większa niż 1.2.
Aktualnie jestem w 20TC+2, termin mam na 23.08, a w najbliższy czwartek mam USG połówkowe- z racji tego, że transfer miałam przeprowadzany w Krakowie, leczenie immunologiczne w Łodzi, a pochodzę z podkarpacia to trochę tych wizyt mam :) akurat USG połówkowe w Łodzi.
A z prenatalnych w 12TC wiemy już, że będzie chłopczyk ☺️
Przychodzę do Was, a należę jeszcze do kilku innych wątków, ale tam wiele dziewczyn się jeszcze stara o ciążę więc o rzeczy wyprawowe będę rozmawiać z Wami- jak mnie przyjmiecie.
Gratuluję wszystkim, które są już po badaniu połówkowym i tu mam do Was pytanie- czy któraś z Was nagrywała USG na pendrive? Lekarz pozwolił na nagrywanie? U mnie chyba będzie mógł wejść mąż na wizytę, ale chciałabym mieć pamiątkę i nie wiem czy to będzie mozliwe- dowiem się dopiero w czwartek :)
 
Aha i jeszcze Was zapytam o badanie krzywej 3punktowej czy to jest ważne aby badanie było między 24 a 28 tygodniem?
Czy mogę sobie zrobić już teraz wcześniej w 21TC?.
Pytam z ciekawości, po prostu wtedy wyniki skonsultowałabym i z lekarzem w Łodzi i u swojego prowadzącego lekarza.
Gdzieś w 6Tc jak robiłam na czczo to miałam 93 cukier i lekarz powiedział, że jest ok.
Przed ciążą ważyłam 58Kg z wzrostem 170, aktualnie ważę 65.5kg.
 
reklama
Cześć dziewczyny ☺ przyjmiecie mnie do swojego grona?
Parę słów o mnie- mam 31 lat, długo staraliśmy się o dzidziusia- 6 lat, w tym 5 lat to in vitro i w końcu za 6tym transferem po 3 pełnych symulacjach i zmienię leczenia na immunologie- udało się i pierwszy raz w życiu zobaczyłam betę większa niż 1.2.
Aktualnie jestem w 20TC+2, termin mam na 23.08, a w najbliższy czwartek mam USG połówkowe- z racji tego, że transfer miałam przeprowadzany w Krakowie, leczenie immunologiczne w Łodzi, a pochodzę z podkarpacia to trochę tych wizyt mam :) akurat USG połówkowe w Łodzi.
A z prenatalnych w 12TC wiemy już, że będzie chłopczyk ☺
Przychodzę do Was, a należę jeszcze do kilku innych wątków, ale tam wiele dziewczyn się jeszcze stara o ciążę więc o rzeczy wyprawowe będę rozmawiać z Wami- jak mnie przyjmiecie.
Gratuluję wszystkim, które są już po badaniu połówkowym i tu mam do Was pytanie- czy któraś z Was nagrywała USG na pendrive? Lekarz pozwolił na nagrywanie? U mnie chyba będzie mógł wejść mąż na wizytę, ale chciałabym mieć pamiątkę i nie wiem czy to będzie mozliwe- dowiem się dopiero w czwartek :)
Witamy wśród sierpniowek!
czym nas więcej tym lepiej ☺️ Kojarzę Cię z wątku Kto po invitro, byłam tam jakiś czas ale udało się naturalnie tuż przed planowanym rozpoczęciem stymulacji. W brzuszku rośnie synuś 💙
Co do pendrive to nie mam doświadczenia. Pewnie zależy to od placówki i najpewniej będzie zadzwonić na recepcje i zapytać.
98% z nas jest na wątku prywatnym i jak masz ochotę dołączyć to napisz do @GabrielaNowak85 z prośba o dodanie do listy.
 
Do góry